Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hova lehet még...

Szerintetek hova lehet még fejleszteni a közeljövőben a telefonokat?

Figyelt kérdés
Méretet fölösleges tovább vinni 5col fölé, 8magos 3Ghz-s proci sem szükséges egy telefonnak... Szóval sok területen már nem érdemes fejleszteni esetleg majd ráállnak a gyártók a minnél hosszab üzemidőre vagy a minnél élesebb képernyőre esetleg még mit lehet fejleszteni egy-egy csúcstelón a következő 1-2 évben?
2012. nov. 24. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A 200Tb-s vinyo manapsag meg kicsit tenylegesen tulzas lenne (habar elfogadnam). De ha belegondolsz, hogy egy atlagos (1,5 ora) tomoritetlen 1080p-s HD film (BD50) kb 45Gb, akkor 100 film, az 4,5Tb. Es ez csak 1080p, nem pedig 4K, egy 4K-s film pedig kb 220Gb. Abbol 100 darab mar ugye 22Tb lenne. Es mar kaphatoak 4K projektorok vagy tv-k otthonra, persze nem olcson. Ezt a mediatartalmat pedig valamivel le is kell latjaszni, ehhez kell az eros hardver. Ahogy no majd a hardver erossege, ugy tudnak egyre jobb es jobb minosegu tartalmakat kiadni ra, mint pl. a nagyon nagy felbontasu filmek illetve a fotorealisztikus jatekok. Persze ezek szuksegessege lehet hogy kerdeses egyeseknek mondjuk mobilon, de nekem nyugodtan johet a jobb minoseg. Sosem lesz olyan eros hardver, amit ne tudnanak kihasznalni, szoval olyan hogy 'feleslegesen eros' sosem lesz.
2012. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bill Gates 640k ought to be enough for anybody
2012. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy ideig le fog lassulni a hardveres növekedés. Ehelyett a gyártók rámennek mindenféle kényelmi funkcióra, mint pl. a Galaxy SIII esetében, hogy nem kapcsol le a kijelző amíg nézed, oldal tetejére ugrik ha a tetejére koppintasz..stb. Szóval ilyenekben fog szerintem fejlődni, csak lehet hogy ennél sokkal tönn dologban. Pl. minden otthoni elektronikai eszközt tudsz majd vele irányítani. (Xperia Tablet S-be Galaxy Note 10.1-be visszatért az infra, hogy otthoni TV-nket, rádiókat, meg mindent amit lehet távirányítóval irányítani, tudjuk egyetlen eszközzel irányítani).. szóvval én ilyesmikre gondolok.
2012. nov. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
utolsó ez nem rossz gondolat elképzelhető, hogy így lesz
2012. nov. 25. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!