Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2hét alatt elromlott a Iphone-...

2hét alatt elromlott a Iphone-om (4S) Garanciába kicserélik?

Figyelt kérdés
Szóval 2éves garanciát ígértek rá,de nekem igazából 2hét után elromlott. Semmi kár nem érte a telefon,még leejtve se lett. Felraktam töltőre nagyjából 4-5 órakkor,és reggelig fent volt rajta,amit amugy idáig mindig kibírt. Reggelre egy fekete világító képernyő fogadott,és tűzforró telefon. Egy újraindítás után azthittem helyreállt,de hamar rádöbbentem hogy már nem a régi,magától bezárogatta az alkalmazásokat,majd egy-két percen belül már újraindítgatta magát a telefon. Óránként próbálgattam,hátha rendbejön,de ugyanaz volt,beírtam a pinkódot,és szép lassan elsötétült a képernyő ,és ujraindította magát. Most már ott tartok hogy bekapcsolni se tudom,mert az almajelnél nem jutunk tovább. Garanciába még kicserélik,vagy megjavítják az ilyet? válaszokat előre várom és köszönöm!

2012. nov. 26. 11:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ez így van utolsó. szerintem ennek szoftveres baja van. én még azért egy restore-al megpróbálkoznék. jailbreak-elve nem volt ugye?
2012. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nemvolt Jailbreak-elve,és a restore-t már próbáltam. Sikertelen volt természetesen!
2012. nov. 26. 14:32
 13/28 A kérdező kommentje:
Amugy ha szoftveres baj,az miért igy 2hét után jött ki rajta? Tökéletesen működött idáig.
2012. nov. 26. 14:32
 14/28 bp1985 ***** válasza:
Mert nem rögtön kell előjönnie... Az autó sem hibásan kerül le a futószalagról...
2012. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
jogos.
2012. nov. 26. 14:46
 16/28 anonim ***** válasza:

Ez HW hiba. Nem volt letakarva a telefon töltés közben? Pl párna alatt?

Hol vetted? Mert 2 év jótállást tuti nem adnak iPhone-ra.

2012. nov. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
T-mobile! 2évet mondott a pali,és 1-et a tartozékokra! Igazából ez teljesen mindegy,mert 2hetes a telefon.
2012. nov. 26. 15:11
 18/28 anonim ***** válasza:

Akkor az hülye volt.

1 év jótállás van rá (ott van a honlapon is) és van még plusz 2 év szavatosság a jogszabályok szerint.


Minden szolgáltatónál vannak idióták.

Ha hülye a szervízes akkor vidd másik üzletbe. De tényleg akár 200m-el odébb már normális emberekkel találkozhatsz (tapasztalat, nálunk kb 200m-re van két T egymástól, és az egyikben szívóztak a másikban meg kb fél perc (tényleg ennyi volt) alatt elintéztük amit akartunk). Sőt az is elég, hogyha máskor viszed ugyanoda csak épp az az illető nem dolgozik.

2012. nov. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
A szervíz idő pedig 1-1.5 hét.
2012. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2012. nov. 26. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!