Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy az android...

Miért van az hogy az android azért "jobb" a wp-nél mert több játék van rá?!

Figyelt kérdés
Eddig bárkit megkérdeztem mindenki ezt mondta! mind az aki 30ért mind az aki 120ért vesz telefont. Csak velem van a baj hogy 20évesen nem játékra kell? o.O
2012. nov. 28. 22:23
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Észrevételeket még várok és mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2012. nov. 29. 00:24
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Én, ha veszek telefont, akkor az első pont a tudás. Nos, idáig a WP7 nem volt hardverileg elöl. A WP8-ba is most 2magokat pakolnak. A második kikötésem az, hogy mit nyújt a szoftver, igen, itt is az Android előnyben.

A harmadik pedig a játék, mert aki nem játszik néha.. mert mond ki.. jó az, ha van valamivel játszani a szabadidődben, ha nem vagy gépközelben pl. Egy kis kikapcsolódást nyújthat még ez is. Az olcsó Androidos készülékekre a játékok elég ritkák, kb annyira, mint a WP7-re.

Amúgy a WP-vel az a baj, hogy a hardverét mégjobban kihasználatlanná teszi az, hogy nincs rá olyan app, ami használná a készülék tudását.

Egyszer gondolkoztam, hogy váltok Androidról WP8-ra, de aztán mégsem hozta azt, amire vártam.

Nekem egy csalódás az a rendszer.

2012. nov. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=Zhb22FeXH3o Játsszál.

http://www.youtube.com/watch?v=y3v5lN4U0bM vidd magaddal bárhová.

http://www.youtube.com/watch?v=g_8s4F38uQs gépelj, dolgozz.

http://www.youtube.com/watch?v=alJEWu8jXR4 fotózz.


Hirtelen ennyi jutott eszembe. A WPről meg hogy csempe... minden lényegtelen szar ugyanúgy és ugyanakkora (na jó az újban van 2 csempe és 1 csempe méret) helyen látszik. Jeee.

2012. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez a stabilitás duma meg XD. Ember komolyan. Használtál is a Froyo óta androidot. Mert kb már a Gingerbread vége felé se nagyon volt panasz a stabilitásra.


A WP mindamellett egy szép rendszer lett. Aki emlékszik még a WP6os időszakra az tisztában van a microsoft telefon operációs rendszer író képességeivel és messze kerüli a színes szagos úgy wp-t is. A 7es egyszerűen csak rendszer szinten korlátolt és egy igazi zsákutca. A 8as meg még szinte ki se jött de az előző kettő tanulságából (és a bugyuta PC-s új 8as rendszer kivitelezéséből, vagy csak úgy az egész microsoft webes felületből(ami most konkréten híg trágya)) leszűrve azt mondom lehet hogy 2020ra végre sikerül egységbe rendeződni. Nem csapongani, nem elveszni a menütengerbe és a szolgáltatásainkat egy fedél alá hozni.

Addig is ott az android ahol a google már meglépte ezeket rég. Valódi innovációkat csinál és az egyik legelterjedtebb rendszer már most, ami nagyban megnyomja a kompatibilitási kérdést


ufff

2012. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok. Én szeretem, hogy az én Lumiám 2x gyorsabb, mint az Arc S. Pedig teljesen ugyan az a hardver. A korlátok??? Vicc kategória. Megfog-behúzzal másolom be a zenéimet a zuneból. Oké androidon nincs ilyen. Progeamok terén meg ha 15-20 appot ha letöltesz. Nos az alapokból minden megvan a WP marketpalaceban.

Az, hogy a 7 halott...ne temessük. Kitolták a frissítési határokat. Az ért durva, hogy egy Omnia 7 is kapni fog 4 évesen frissítést. Pedig az bizony 2010-ben jött ki.

Na és az android?? Ok, gyártók döntenek...de akkor is. Én addig használok telefont, ameddig él.

2012. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Beviz Elek ***** válasza:

Itt korlátok terén nem arról volt szó, hogy milyen könnyen rakod rá a zenéket és mennyi appot találsz.


Én olyanra gondolok inkább, hogy van egy x10 mini pro-m, amit gyárilag android 2.1-ig fejlesztettek. Mivel elterjedt telefon (de alapból az android) olyan megoldásokat találnak ki rá, amiktől az ember eldobja az agyát. Pl ez is 2.1-ig van fejlesztve gyárilag. Ha nekem olyan kedvem lenne, akkor feltennék rá egy 4.1-et, mert el van készítve. A 2.1-nél sok akadályba ütköztem gyorsaság/hely terén. Felraktam egy 2.3.7-es szoftver egy fejlesztett kernellel és nem kell új telefont vegyek mert felveszi a versenyt a többi középkategóriás telefonnal.


Amivel most jobb a gyári állapothoz képest: dualtouch, 600 helyett akár 800 mhz proci, gyári belső memória határai kitolva (nem elég, hogy ezzel e rommal tudok SD-re telepíteni, EXT4 particióval +500mb-ot érzékel belső memóriának), ram optimalizálva, +virtuális memória, energiatakarékosságként cpu feszültség csökkentése, wifi n szabvány, xloud, bravia engine (új telókból portolva), wifi-s, usb-s internetmegosztás.

És ez még csak a 2.3, nem a 4.1! Tehát sokkal több lehetőség van a tuningolásra. Kijön az új android, a lelkes emberkék pedig otthon fogják, és ami jó azt beleteszik más romokba (+ egyéb okosságokat találnak ki).


Szó sincs itt a zenepakolásról, másolgatásról, meg hogy van pár appod. Itt felteszel egy custom kernelt, egy jó romot és ha nincs beépítve overclock, akkor google playről leszedsz egy progit és beállítgatod a procidat úgy ahogy akarod.

2012. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Így igaz. De nem tudom ismeri e valaki a HTC WP készülékét a HD2-est. Erre bűn visszarakni a WP-t :D annyival jobb rajta az android (pedig rámegy akár melyik 7 is :D sőt ebből kinézem akár a 8-at is :D:D)
2012. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
kb ennél érzed igazán a különbséget, mivel mid a kettőre ott van a lehetőséged.
2012. nov. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én átlag ember nyelvén beszélte. A fapados felhasználó nem áll le rootolni, unlockolni a telefonját.a Wp-t lehet unlockolni. Ha megtörtént, olyan lesz, mint egy android, csak stabilabb, és a korlátok is eltűnnek. És wp7-re is van egy jópár rom, amelyek turbózzák a telefont itt is.

Szóval nincs lemaradásban a wp.

2012. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hát :) pont abban jó mint a Microsoft másik szerelemgyermeke az Internet Explorer. A legjobb amivel felrakhatsz gyorsan egy másikat :D:D
2012. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!