Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÉdiBédiCukifalat kérdése:

Mit csináljak, ha nekem tetszik egy fiú (nagyon) már vagy másfél éve, matekórán egyfolytában engem néz én meg próbálok úgy tenni mintha nem is vettem volna észre (viszont sulin kívül nagyon rám van szállva pl. dobálózik bogyókkal. ) mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik nap találkoztunk Vele(persze véletlenül) és nem hagyott békén meg a haverja ott kérdezgette, hogy mivan tetszik a csaj meg minden és Ő meg azt mondta, hogy dehogyis haggyál már tiszta csúnya!Erre nekem mi volt a reakcióm...sírva fakadtam, de Ő nem látta!Mit jelent ez?
2010. okt. 17. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Bogyókkal dobálózik? Hány éves?

Amúgy, ha ilyeneket mondd, hogy csúnya vagy, viszont mégis foglalkozik veled, akkor csak fél bevallani akárkinek is, hogy tetszel neki...úgy hidd csak el..:))

2010. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért mondta a haverjának, hogy csúnya vagy, mert attól félt, hogyha bevallja, hogy tetszel neki, akkor cikizni fogják.
2010. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bogyókkal dobás, és ezenkívül, még ha tetszel is neki, ezt nem vállalja fel a haverjai előtt. Szerintem messze kerüld el az ilyen fiúkat.
2010. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!