Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék tőletek véleményt...

Hungerrokiraly kérdése:

Szeretnék tőletek véleményt kérni hogy megéri-e a ZTE BLADE III?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvező árú és a tudása sem rossz ezért kérdezném esetleg segítene akinek ilyen telefonja van vagy ismeri ezt a tipust köszönöm .

#trtt
2012. dec. 1. 21:58
1 2
 11/15 anonim válasza:

Án 3 napja vettem ZTE Blade III-at azóta folyamatosan nyúzom gyorsn sokminden fut rajta egyszerre jelenleg is az aksi is viszonylag sokáig bírja szerintem mindenképp megéri az árát.


Ár érték arányban ezerszer is IGEN :)

2012. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonymus997 válasza:

én is ilyet akarok :)

szerintem nagyon megéri, amúgy én is néztem a live with walkman-t de nem találtam függetlenül úgyhogy lemondtam róla de megtaláltam a ZTE Blade 3-mat és egyből megtetszett :) am Blade-nél jóval nagyobb a kijelző is :)és Telenorba 28k!!

2012. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan azért tukmáljátok rá a Sony Mini-t, mert SONY???? Kis képernyőn semmit sem lehet csinálni...
2012. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet csinálni egy 3.2-es kijelzőn?


Játszani meg szerinted mivel jobb, adreno 200 gpu-val vagy 205-el?

2012. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

zte blade 3-nak


4" kijelzője van

1 Ghz proci

4 g belső memória

bővíthető memória


simán odaveri játékokban filmnézésben internetezésben azt a két sony telefont

2013. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!