Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Most tőletek kérnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most tőletek kérnék véleményt. Nálatok hogy megy?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a ti oldalatokról is a problémámra, máshol már feltettem a kérdést, de akkor csak az általános véleményekre voltam kíváncsi.

Most fontos lenne, hogy fiú-szemmel hogyan látjátok.

Kérlek nyugodtan, teljesen őszintén, de gondoljatok bele a helyzetbe.


Egy éve vagyok együtt a barátommal. Szeretjük egymást, szinte együtt élünk, összefonódott az életünk.

Nekem a kapcsolatunk alatt végig... zavaró tényező volt a barátom exe.

Kb 2 éve, hogy nincsenek már együtt, 2,5 évig alkottak egy párt. Tiniszerelem, első hatalmas szerelem. Nem vártam soha, hogy elfelejtse, hiszen nem lehet az első szerelmet..( 21éves a barátom)

Tudom, haveroktól, innen-onnan, hogy nagyon szerette a csajt... Elsősorban amiatt aggódtam, hogy engem sosem fog annyira szeretni, mint őt, aztán hagytam a témát, mert 2 szerelem sosem egyforma. Fiatal volt, minden más volt, meg nem is lehet két különböző embert ugyanúgy szeretni.


Csakhogy titokban elolvastam egy régebbi beszélgetését a lány anyukájával.

( Az anyukával jóban vannak, ugyanis barátomnak kicsikorában meghalt az anyukája, ő volt az első anyakép, ezért kötődik hozzá)

Egyszercsak feltett egy olyan kérdést a nőnek, hogy " a feleségemmel mi van?"

Na itt kezdett kerekedni a szemem...

Aztán pár sor múlva azt írt a barátom, hogy :

"hidd el, bármikor hívna, mennék"


Ekkor voltunk mi 4 hónapja együtt. Nyilván, ha akkor tudok róla, kidobom mint macskát sz@rni, hogy enyhén fogalmazzak...

De eltelt azóta egy csomó idő.

Egy éve együtt vagyunk...

Nem hiszem el egyszerűen, hogy 3 év után, úgy, hogy egy nagyon komolyan kapcsolatban vagyunk, nagyon, tényleg szeretjük egymást, teljesen megváltozott értem a srác...

Hogy lehetséges ez??

Segítsetek, mit tegyek? :(


2012. jan. 10. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

na jó, én se erre gondolnék először, DE: lehet h csak viccből mondta a feleség-dolgot, és h bármikor hivna, menne, az az h bármikor felhivna, akkor elugrana hozzá, de nem hiszem h úgy értette h bármit is akarna tőle, hiszen nem véletlenül lett vége ennek a kapcsolatnak..


21, l

2012. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Írj a barátodnak az exe neváben egy sms-t, hogy "Még mindig szeretlek, szeretnélek visszakapni. Ha te is így gondolod, legyél itt és ekkor. Nagyon várlak, hiányzol!"


Aztán menj oda. Ha megjelenik a pasid, akkor a helyedben már csak expasiként emlegetném a továbbiakban.


22F

2012. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fuu, ez elég necces.. de milyen számról irjon? vagy h? uff.. jó módszer, de én nem merném végigcsinalni..
2012. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kronológiai probléma. Szóval most 2 éve, hogy nincsenek együtt, de 3 év alatt változott meg és négy hónapja voltatok együtt, amikor „feleségként” emlegette. Vagy most mi van?
2012. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"de milyen számról irjon? vagy h?"


Nehéz megkérni valamelyik barátodat(akinek a száma nincs meg a pasidnak), hogy hadd irhass a telójáról egy sms-t. Írni meg az ujjaiddal, azt amit már leírtam.

2012. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13:43-as.


Nincs kronológiai probléma.

1 éve vannak együtt, akkor volt 2,5 éve, hogy szakítottak, szóval összesen 3,5 éve nincs együtt az exével. 4 hónapja volt együtt a kérdező meg a csávója, amikor írta az "anyósának", hogy felesége. Ami azt jelenti, hogy akkor 3 éve már nem volt együtt a csávója és az exe.


Kérdező:

szerintem ez lehetett simán poén is... Mármint barátnőm 6 éve nincs együtt a pasijával, de az exe anyja úgy írta alá a karácsonyi és újévi smst, hogy "anyósod". De ha nagyon zavar kérdezz rá, hogy véletlen elolvastad és akkor nem érted, de ne balhézva.


28/n

2012. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7%

"Elsősorban amiatt aggódtam, hogy engem sosem fog annyira szeretni, mint őt, aztán hagytam a témát, mert 2 szerelem sosem egyforma." Ez így van törődj bele!


" a feleségemmel mi van?" nem tudhatod hogyan becézték egymást és a közös vicceiket sem értheted meg. Ez is lehet, hogy csak egy szólás!


"hidd el, bármikor hívna, mennék" ez kiemelés egy szövegkörnyezetből. Mi van, ha arra gondolt, hogy ha lerobbant az autója?! Látni kell a teles szöveget ahhoz, hogy megértsd!


Amennyiben nem adott okot a bizalmatlanságra miért agyalsz hülyeségeken? Eltűnik gyakran megmagyarázhatatlan helyekre? SMS, telefon beszélgetések vannak lopva, titkolózva? Állandó programok, ahová nem mehetsz?


Mert, ha ilyenek nincsenek, akkor csak felfújod a dolgot. 4 hónaposan még nem mély egy kapcsolat ezt csak a túlbuzgó kislányok gondolják! Ne olvasgass mások dolgaiba és nem lesznek ilyen kérdéseid! Erezned kell hogy szeret és nem nyomozni. Ha nem érzed baj van veled, a kapcsolattal és kukázd. Majd keress mást, de ne nyomozz! Az nem való a nőknek (férfiaknak sem)

2012. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálatok mi a helyzet, de tudok saját tapasztalatot mondani. Az első szerelmemnek én voltam az első minden szempontból, és hasonló a szitu olyan szempontból is, hogy neki is meghalt az anyukája, és nagyon jóban volt az enyémmel. Szerintem ha bármikor hívnám (hogy bajban vagyok, segítsen vagy ilyesmi) rohanna ő is. Jó barátság van köztünk a mai napig, de ennyi és nem több.

Az ilyet nem lehet elfelejteni, egymás lelkének mindig is a részei leszünk, de sosem zavarnék be egy új kapcsolatába, mint ahogy ő is nagyon drukkol, hogy az én kapcsolatom jól sikerüljön, hiszen mindketten tudjuk, hogy bármennyire is szeretjük egymást, együtt nem működött és mindketten azt szeretnénk, ha a másik boldog lenne.


szerintem ne rugózz ezen, én még a feltételezést is kikérném magamnak, ha a párja féltékeny lenne rám.

2012. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Legfőképp az utolsó kettőnek, kicsit segítettetek nem csak a rossz oldaláról nézni a dolgot.

A barátom rengetegszer megcsalta a lányt, nagyon viharosan váltak el, szerintem a lánynak amúgy se jutna eszébe mégegyszer megpróbálni, még ha szándékában is állna.

Mellettem megváltozott a barátom, hűséges és igazán szerető társ lett, persze egyik kapcsolat sem teljesen tökéletes...

Nagyon remélem, hogy ha szétmegyünk egyszer, akkor nem a lány miatt, mert nekem az borzasztóan megalázó lenne.

Szeretjük egymást, és igazatok van.

Soha nem titkolózik előlem.

Ha külön elmegy bulizni többször is felhív az éjszaka folyamán, hogy ne aggódjak.

Elmondja merre jár kivel találkozott stb.

Fölösleges ezen túráztatnom magam.

2012. jan. 10. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:

hát... most mondjam h nem kéne elolvasni a levelezését, meg h ez magántitoksértésnek minősül?

de mivel mostmár úgyis meg fog ölni téged a gyanú, jobb ha mielőbb kideríted az igazat...

ezer meg egy mód van rá. a telefonos trükk jó, de lehet h levágja majd miről vna szó és te húzod a rövidebbet. ennél azér trükkösebbnek kell lenni

2012. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!