Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung Galaxy Note 2 jól...

Egy Samsung Galaxy Note 2 jól nézne ki egy 17 éves lány kezében?

Figyelt kérdés

Karácsonyra lehet, hogy kapok egyet, és kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet. Szeretek rajzolgatni, és néztem, hogy az előző Noteval is szépen lehet rajzolni, de sokan írták, hogy ehhez jobb a toll. Miért jobb amúgy? :)

Most egy Galaxy S-em van, és már kicsit ütött, kopott szegényke. Attól mennyire nagyobb? Jahm, igen, és fehér színű lenne a kiszemelt telefon. ^^


2012. dec. 2. 19:30
 1/8 anonim válasza:
100%
addig úgy nézne ki,amíg egy cigány úgy nem gondolná,hogy az ő kezében jobban néz ki...
2012. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudok vigyázni a telefonjaimra. :) Idáig nem hagytam el egyet sem.
2012. dec. 2. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:
szerencséd volt...ha valaki egy késsel mondja azt, hogy add oda, akkor sokra mész vele, hogy tudsz rá vigyázni. amúgy szerintem már túl nagy.
2012. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél ilyen drága telefont , hallgass az első hozzászólóra !
2012. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy S-hez képest bazi nagy lesz a teló, de majd idővel megszokod. azért jobb a toll, mert az előző note-nál nem mindig érzékelte pontosan a tollat, így ezt javították. Viszont arra vigyázz, hogy amikor megunod a rajzolgatást, akkor csak egy hatalmas tablet-telefon lesz a kezedben, szóval erre is gondolj.
2012. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen baratno kell nekem! :D
2012. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Van egy barátom, akinek ilyenje van szürkében. Ő játszani szokott rajta néha, de megmutatta a rajzolós részt is, és nagyon tetszik de egy kicsit béna voltam vele. :P

2 kézzel lehet rendesen használni, és úgy is nagyon jóó, csak nagyon nagynak tűnik a telefon, mikor a fülemhez emeltem. ^^

2012. dec. 3. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még egy férfi kezében is egy féltégla. Leány kezében meg duplán.
2012. dec. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!