Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia P-vel kapcsolatos...

Xperia P-vel kapcsolatos vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált, életem legjobb telefonja. ( Igen, Sony Fangirlé tett.)A képernyő jobb a vártnál, a felbontás gyönyörű, a videók mind gyönyörűek, könnyedén viszi a játékokat, könyveket és videókat is. A zenelejátszásban is rendben van - alakíthatod is. A wifi/net jól szuperál, semmi baj nincs a kapcsolódással sem.

Nem bántam meg, hogy ezt vettem meg. Ha esetleg valami konkrétabb kérdésed is volna, szívesen válaszolok.

2012. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves reveur!


Én egy olyat szeretnék kérdezni, hogy pontosan hol tudom letiltani azt ,hogy a telefon csatlakozzon magától az internetre és frissítse az alkalmazásokat?

Azt hallottam, hogy valakinek így több ezres számla jött össze..

Bocsi, ha hülyeséget kérdeztem, még kezdő androidos vagyok! :) :D

2012. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

bocsánat:

hogy NE csatlakozzon magától az internetre

2012. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Meg még egy olyan kérdésem lenne, hogy ennek a hátlapja és az az alja cserélhető más színre? :)

Mint az Xperia U-nál pl.

2012. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első kérdés: a beállítási varázsló is tud segíteni neked ez ügyben, de nekem semmit nem tölt le anélkül, hogy ne kérdezné meg, szóval az ilyen híreszteléseknek ne higgy, egyik telefon sem csatlakozhat a netre az engedélyed nélkül.


Második kérdés: Mivel a telefon unibody kialakítású, alumíniumvázas, ezért nem cserélhető, a hátlap pedig csak csavarozással jön le. Külföldön van fekete és piros színben, de Magyarországra csak a szürke érkezett meg.

2012. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy olyan modul a beállítási varázslókban, hogy csak wifit használjon és mást nem. :) Tehát ez a híresztelés elég gyatra. Másképp pedig ha valaki rákattint a letöltésre, akkor nyilván ahhoz net is kell, de a gépre csatlakoztatva is lehet frissíteni. Mellesleg a frissítésnél is megszabható, hogy csak wifis legyen.
2012. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Köszönöm a válaszokat! :))


Egy picit bele javítanék: Magyarországon is van már piros. Kártyafüggetlenül vásároltam épp pirosat a napokban :)

2012. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, mikor én vettem csak a szürke volt. :) Gondolom a piros is nagyon jól néz ki. ;)
2012. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!