Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P. Mik a tapasztal...

Sony Xperia P. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki ilyen telóval rendelkezik, ahhoz szólna a kérdés :)

Megéri az árát? Mik a tapasztalatok? Jó tulajdonságok? Rossz tulajdonságok?

Azt hozzátenném, hogy az illető sok év után cseréli le a telefonját, ez lesz az első andoroidos telefonja. Tehát apró, szakmai részletek nem annyira játszanak, olyan mélyen nem érdekel :) Inkább az alap dolgok, hogy mennyire masszív a külseje, mennyire kezelhető a menüje egy kezdőnek stb stb


Köszönöm az érltelmes válaszokat, előre is! :)



2012. dec. 4. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Ami kifejezetten érdekelne:


SMS írásnál lehet választani a régi hagyományos írást? Vagy már csak ezt a nagyon modern billentyűzet-alapút?

2012. dec. 4. 17:04
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem xperia p-m van, hanem u-m, ami a p kistestvére, de használhatóságban ugyan olyanok, mert mind a kettőn a sony saját kezelőfelülete van, és szerintem könnyű kezelni, van a hagyományos billentyűzet is, és még annyi, hogy a p a legjobb a kategóriájában, úgyhigy ennyiért mindenképp ezt vedd az illetőnek.
2012. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Még annyit kérdeznék, hogy azt hol lehet letiltani, hogy az alkalmazások ne frissítsék önmagukat az internetről?

Elég sokat hallottam, hogy az okostelefonok felcsatlakoznak maguktól a netre, frissítenek és elég 'szép' számlát tudnak csinálni..

2012. dec. 5. 09:41
 4/6 anonim válasza:
Kb egy hete van meg az Xperia p-m de én nagyon meg vagyok vele elegedve. Nagyon könnyű használni minden pontosan szét van írva a beallitasokba ha valamit keresnel. Gyönyörű fényképeket keszit.
2012. dec. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ha esetleg olvassa valaki és tudnátok segíteni azt megköszönném:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2012. dec. 28. 18:54
 6/6 anonim válasza:

Az alkalmazások frissítik magukat, de mindegyiket beállíthatod hogy ezt automatikusan tegye (és hozzáteszem hogy még ilyenkor is megkérdezi és engedélyt kér legalább ötször :) ), vagy manuálisan frissítheted. Ha teljesen önállósodna egy program de betartja a szabályokat tehát nem vírus vagy hasonló, akkor egyszerűen kikapcsolod a mobilinternet kapcsolatot és az adatroamingot a beállításokban. Wifiről nyilván nyugodt szívvel frissíthetsz, már nem nagyon van adatmennyiségben korlátozott vezetékes internetkapcsolat.


Egyébként ha okostelefont vesz érdemes lenne beújítani valami okosabb előfizetéses tarifát, mert azokban általában az internetkezelés úgy történik, hogy fix havidíjért kapsz előre meghatározott mennyiségű adatot (amit lehet bővíteni további összegért), és ha ezt a limitet átléped, csak belassítják (kibírhatatlanul lassúra, de e-mailezni jó) az internet sebességét, de nem számolnak fel felárat.

Sok sikert!

2013. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!