Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefont tervezek venni,...

Okostelefont tervezek venni, de nem tudom melyiket. HTC One s / Iphone 4S / Samsung Galaxy S3 / HTC One XL?

Figyelt kérdés
Nem csak ezek közül gondolkozom, csak egyelőre ezek keltették fel az érdeklődésemet. HTC One S-nek különösen érdekelne az üzemideje. Galaxy S3, HTC One XL nem kényelmetlenül nagy?

2012. dec. 4. 23:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

1.Kedves Barátom! A programokat mindkét telefonban folyamatosan be kell zárni, Multitaskingnak hívják.iOS 4 től felfele jelentkezik be.

Androidon is így van.

Zsebből kilógatás? Hát tapasztaltam már hogy iPhone 4-4s nek a egyenesszögű dizánjja legalább kétszer annyira kellemetlen mint s3.

S3-Mint egy félhold, símul a tenyérhez.

Hidd el, ha én mondom... iPhone 4s esetleg egy SII-t ver meg...

2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Multigod97 ***** válasza:
Lehet, hogy mindkettőn be kell zárni a programokat, de az S3-on sokkal jobban igénybe veszi a RAM-ot egy bezáratlan program a rosszabb optimalizáltság miatt (ezt tapasztalatból is mondom)
2012. dec. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Multigod97 ***** válasza:
És szerintem senkit nem lehet meggyőzni abban, hogy kényelmesebb egy 4.7"-es telefont fogni, bármilyen alakja is van. A zsebből kilógásról meg csak annyit, hogy ez csak szimpla matek: ha a zsebed mélysége az iPhone és a S3 magassága közé esik akkor ki fog lógni.
2012. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nem 4,7 4,8.

Ezen kívül egy 4S árán már egy Note 2Őt lehet kiguberálni.

Kiváncsi vagyok, ki mondja, hogy a kettő között a 4s nyer:D

Az ár alapján hasonlítok, eddig minden becsületes...

2012. dec. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Kutyus70 ***** válasza:
32%

Minden tekintetben az iPhone messzemenően a legjobb, de nem akarok hosszan győzköni senkit. Szerintem még egy síma iPhoen 4 is jobb az összes többinél. Amúgy meg itt egy kis segítség a vételhez:


[link]

2012. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Kutyus70

Az Apple jó reklámfogásai látom téged is behálózott... Kicsit utánanézel a dolgoknak akkor láthatod, hogy ezek közül az iPhone-nak van a leggyengébb hardvere. Elismerem, hogy az iOS smooth-abb VOLT pontosabban most is az de a JellyBean és a vele együtt járó Project Butter óta az Android is felveszi a versenyt azzal a smooth-sággal. Sőt már az ICS is felvette. Tudom, hogy nem lehet összehasonlítani a két rendszert, teljesen más élmény a kettő... Én jobban szeretem az Android-ot, mert nyíltabb, személyre szabhatóbb. Ha most nem a kicsit jártasabb emberek nézőpontjából nézzük a két rendszert hanem átlag felhasználóéból akkor is be kell látnod, hogy ezekben a dolgokban jobb az Android:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL04FC66EC25CBE28E

2012. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:

htc one x+ vagy várj a htc m7-re : [link]



[link]



gyönyörű :D

2012. dec. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Apple fanok azt mondják, hogy iPhone telellelele....

Androidosok meg hogy az iPhone egy drága sz@r.

...

Annyit mondok, hogy van egy iOS termékem, és egy android.

Próbáltam both XL,S3,One s, and 4S, 5

Az iPhone 5-nek olyan gazdag stílusos ,erős masszív érzése van.

Hardwarileg nem valami Hercules

S3 kellemes otthonos, mindent tud, csak hogy éppen nem Eppöl.

...

Ha az is vagy 2xes áron lenne biztos tetszene nektek...

2012. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem galaxy s3-mam van és teljesen meg vagyok elégedve vele.Igaz ,hogy 4,8 hüvelykes kijelzője nem kicsi ugyan, de ez számomra még vonzó is egy telefonnál.Egyébként az iPhone-oknál az a gond, hogy kidobsz értük 100-150 000 Ft-ot és ezután is a legtöbb alkalmazásér és ki tundja még miért fizetned kell majd, ráadásul a galaxy s3-ban ugyanúgy benne van minde...
2012. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Am nem az iphone 5 az év kütyüje ,hanem az s3: [link]

ha nem tudsz angolul az sem olyan nagy baj, mert csak az a lényeg ,hogy "The Galaxy S3 - the world's best mobile phone"

de azt már többen is mondták a válaszolóid közül is ,hogy az apple-nek csak a marketing-je jó, a teljesítménye az már korántsem olyan jó...

2012. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!