Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Helaa. A telefonom nem olvassa be a memóriakártyát . Azt csináltam mint mindig amikor épet akartam feltenni a laptopomra a telefonomból ( kártyaolvasóba betettem a kártyát azt meg bedugtam a gépbe ) de a gép most nem olvasta be nem tudom miért.

aztán visszatettem a telefonomba és azóta már a telefonom sem olvassa be és rajta van vagy 200 zeném meg képeim meg minden :(( segítsetek .. lehet valamit csinálni hogy újra jó legyen vagy már kuka ? (ha ez segít a telefonom Samsung Star II és a memória 2gigás)



2012. dec. 5. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerüen elromlott a kártya.Van ilyen, velem is megtörtént már.
2012. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és már nem is lehet semmit visszaállítani vagy legalább a cuccokat leszedni róla és áttenni máshova ?:o mert erről fogalmam sincs ehez nem értek :D
2012. dec. 7. 14:32
 3/5 Golan Trevize ***** válasza:
Amikor a gépde dugod a kártyát, akkor felismeri a gép, csak használni nem lehet, vagy fel sem ismeri?
2012. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egyszer kitette hogy bedugom de utána jelezte is hogy be van dugva de amikor megnyitottam a sajátgépet ott már nem tette ki később már nem is jelezte..
2012. dec. 8. 14:58
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor az kuka.
2012. dec. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!