Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X tulajdonosok! Ez...

HTC One X tulajdonosok! Ez hibát jelent?

Figyelt kérdés
Valaki nem tudja nekem megmondani, hogy a One X -nél mit jelent az állandóan világító kis led? Esetleg valami hibát? Mert elég gyakran lemerül, még ha nem is nyomkodom annyit. (nem arra gondolok, ami akkor világít, ha töltöd, hanem a hanszóró alattira, ami alig látszik)

2012. dec. 7. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!!!
2012. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az valami figyelmesztető szarság nem tudom hitelen a nevét,szerintem arra szólgál hogy miután letettet volt egy hívásod vagy kaptál egy sms-t
2012. dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nincs htc-m de valami olyansmi lehet mint az e-series nokiaknal a notification light,amit be tudsz allitani, hogy mikor jelezzen, de szerintem nem attol merul hamar az aksid
2012. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az szerintem a fényérzékelője.
2013. febr. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roland921026 válasza:
Ez semmiféle hibára nem utal csúpán annyít jelent pl a zöld ha fillog, hogy kaptál üzit, ha a piros villog akkor lemerült, ha felváltva villog akkor túlmelegedett a teló, hogyha folyamatban piros akkor töltés alatt van ha folyamatban zőld akkor pedig fel van töltve ennyi az egész:D
2013. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!