Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert halkult be a gyari...

Miert halkult be a gyari fullhalgatom?

Figyelt kérdés
Megkaptam a telefonnal eggyutt a headsettet, es egy par honap utan behalkult a headset. Szolt de mintha fele hangeron lenne. Gariba kicsereltem, erre csutortoktol kovetkezo het hetfore ismet behalkult. Mintha fokozatosan csokkentettem volna a hangerot. Masik fajta jvc fulessel szepen hangosan mukodik.
2012. dec. 9. 17:53
 1/1 petko333 ***** válasza:

alap fülesk nem a legjobbak enyhén fogalmaztam de ez akkor is fura lehet hogy tele meg koszal,fülzsirral ha pl kitisztitom a fülem ugy hogy már nem látszik fülzsir a fülpiszkálon de bedugom az agyba dugos fülest és fülzsiros lesz a gumi harang....


nem ide tartozik de leirom most vettem 13e egy agybadugos fülest rajta van a papirján hogyha a membránra,a neodium mágresre fülzsir kerül akkor az eltorzithatja a hangot halbabb lehet (az is ráven irva hogyha a jack csatlakozó piszkos lesz az ugyanez eredményezheti

2012. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!