Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemese...

Melyik telefont lenne érdemesebb, ésszerűbb megvenni?

Figyelt kérdés

-Sony Xperia T

-Sony Xperia S

-Sony Xperia J


Vagy ha ezek közül egyiket se, akkor melyik telefont?

(ár/érték arány , kezelhetőség.. stb stb)



2012. dec. 10. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az S a legjobb ezek közül.


J az szörnyű, tudásra béka segge alatt van, és mocsok drágán adják. Ez az íves dizájn menő, de ennél a Sola, U telefonok is jobbak hardveresen.

2012. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
A samsung galaxy s3 szuper telefon
2012. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy kategória.


A T természetesen a legjobb, de drága. / mellesleg jobb mint a felettem teljesen feleslegesen említett S3 /

A J nem egy nagy durranás.

Ár/érték arányban az S a legjobb ezek közül.


Viszont kicsit drágábban kapsz Ion-t is, minőségben messze ver minden mai ellenfelet.

2012. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

James Bond telefonja a T, nagyon sokat tud, a mostani legjobban bereklámozott Sony. Az S kevesebb reklámot kapott -hatalmas egy telefon - , kilencven körül van és nagyon jó - nekem a kisebb testvére, a P van, és ha azzal meg vagyok elégedve és semmi baj nincs vele, akkor az S-sel sem lesz probléma.


Viszont a felettem írónak igaza van. A T a t-mobilenál százhúsz körül jár, a többi alatta. A J pedig tényleg nincs egy kategóriában a többivel.

2012. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A t a legjobb, az s éri meg a legjobban, és a t tényleg veri a galaxy s3-at is, szóval a t jelenleg a piacon kapható legjobb telefon.
2012. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!