Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Sony...

Nokia Lumia 800 vagy Sony Xperia P?

Figyelt kérdés
Melyik és miért?

2012. dec. 12. 03:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lumia 800 mert stabil, nem fagy és van rá egy csomo alkalmazás.:) De mindjárt jönnek az android fanok és le rognak hurrogni engeb
2012. dec. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A P se szokott fagyni és arra is van egy csomó app...
2012. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Egyik se fagy és mindegyikre van egy csomó app.


Az Xperia P-t választanám gondolkodás nélkül az android miatt. Sajnálom. Volt felváltva WP7-em és Androidom. Valahogy az én felhasználói szokásaimhoz jobban passzol az a rendszer. A WP kezdetben izgalmas újdonság volt, de aztán egy hét után lejárt a csempecsoda és a design már csak idegesített (és a WP8ban sem győzött meg ugyanez a felállás ahogy a dektop W8 as rendszer sem. Talán majd legközelebb). Két és fél év a hagyományos WP6-al mindenesetre kiölt belőlem minden jó érzést eleve a Microsoft mobiltelefonos rendszerei iránt és a 7-esrl is sokszor köszönt vissza az a fajta slendriánság ami miatt a 6ost sem szívleltem :D


A Lumiából a 710 jobban tetszett élőben mint a többi :)

2012. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Hát volt egy Samsung S2-m,frissítettem ice-ra,azt hetente lefagyott 2-3szor,meg folyamatosan akadozott.Elegem lett az Androidból.Még avval amivel megveszed talán úgy ahogy elfut,csak ne akard frissíteni,mert akkor egy kalap sz.r az eredmény.(hozzá teszem nem gyenge vas az S2,csak a droid egy össze kókányolt cukrozott sz.r)Ezzel szemben a Windows Phone stabil,mint a Hoover gát.Én végeztem a droiddal,jobb érzés hogy nem érzek ingerületet földhöz vágni a telefont,tehát vegyél Lumiát.Szerintem nem véletlen lettem anti androidos,egy bóvli rendszer,amire ráöntenek egy csili-vili felületet,hogy a kevésbé tudatos vásárló megvegye.Persze nem kell meglepődni,hogy a Microsoft,és az Apple jobban megcsinál egy operációs rendszert,mint a Google droid műhelye.
2012. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából már a kérdés előtt döntöttem, de kíváncsi voltam a véleményekre. A wp tényleg stabilabbnak tűnik, kipróbáltam mindkét telefont és az xperiát sokkal nehezebb volt használni (nem szeretem az olyan rendszert, amit "meg kell szokni" ahhoz hogy használni tudjam). Az alkalmazások nem nagyon izgatnak, amire szükségem van az mindkét rendszeren elérhető. Egyetlen szempontom van még, amiben nem vagyok biztos: melyik telefonnak jobb a kamerája (az N9 kameráját nagyon dicsérik, gondolom ez van a lumiában is)?
2012. dec. 12. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
N9 kamerája nagyon jól el lett találva,de a 800-asé is teljes mértékben használható.Nem hiszem,hogy csalódni fogsz benne.
2012. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!