Melyiket? Sony?

Figyelt kérdés
Sony sola vagy atab 5 phone?

2012. dec. 13. 21:22
 1/6 A kérdező kommentje:
és solának frissíthető az androidos rendszere?
2012. dec. 13. 21:24
 2/6 anonim ***** válasza:
persze frissíthető ICS re de sztem majd jövőre a JB-t is megkapja.
2012. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég jó ez az aTab5 de a kijelzője ritka szar.Szerintem a 400*800 nem elég egy 5 inch-es kijelzőhöz.Én a Sonyra szavazok mivel jól optimalizált,nem fagy,nem akad(ha mégis akkor csak magyon ritkán).Erről az aTab-ről még nem sokat hallottam.Szerintem nézz gyorsaság,törés és más teszteket mielőtt megveszed bármelyiket.
2012. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm én is solát szeretnék mert régóta sony ericssont használok és még egy mobilom sem ment tönkre viszont ez az olcsó noname telefon..csak rá akarnak beszélni.. de köszönöm és kellemes karácsonyt !!:)
2012. dec. 13. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy segíthettem:)Én is Sony-t használok és meg vagyok vele elégedve.Néha ismerősöm bosszankodik,hogy jobb a telefonom az övénél,pedig az övé ájfon.
2012. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is eg elégedett sony tulaj vagyok.
2012. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!