Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 vagy HTC One X?

IPhone 5 vagy HTC One X?

Figyelt kérdés

2012. dec. 14. 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Az 5 ös iphone az szarcsi :D
2012. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyet nem értem.. van majdnem 200k-d, és még gondolkozol a vételen.. Bármelyik telefont megvehetted volna, erre te 1 kb 50ezres androidos készülék tudása mellett döntesz kb 100-150-ért..
2012. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Eggyetertek xD
2012. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%
Szánalmasak vagytok, és még azt mondják a sok Apple fanra, hogy az androidot fikázzák, pedig nagyon nem így van. Nézzetek már meg pár videót iPhone 5 vs One X összehasonlításról youtube-on. Egyszerűen jobb az iPhone, csak ezt nem tudjátok felfogni. Lehet, hogy 2 magos procija van, de tudjátok miért? Egyszerűen az Apple nem a parasztvakításra hajt a 4 magos procikkal, mert a 4 magos androidos telefon úgy meg tud akadni mint a fene. Az android sosem fogja kihasználni a 4 magot.. iPhone 5-ből az első hétvégén adtak el 5millió darabot, míg s3-ból összesen 20 milliót. Az androidos telók inkább a szegényebb országban kelendők, de Amerikában az emberek 80%-ának iPhone készüléke van, ott bizony nem használják az androidot, és úgy veszik az Apple termékeket, hogy az Apple nem nagyon reklámozza magát mert egyszerűen az emberek fogják reklámozni a telefont a minősége miatt.
2012. dec. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%

Mi vagyunk a szánalmasak? Mert igazat írtam, és a sok rohadt apple fan lepontoz.. Mond már, hogy miért vegyen az ember 1 50ezres tudású készüléket 150ezerért? Mert így van..

Nem parasztvakításra hajt? Nem tudom, hogy melyik gyártó az, aki nem tud fájlt küldeni, és annyira korlátozott, hogy rabnak lehet mellette érezni magad. Nehogy már az Apple mondja meg neked, hogy hol a határ..

Persze a sok buzeráns csak a márkát látja, nem a tudást.. Ha 1 boton alma logó lenne, akkor már ti kiadnátok érte kb 100e ft-ot, mert milyen menő.. Az..


"Szánalmasak vagytok, és még azt mondják a sok Apple fanra, hogy az androidot fikázzák, pedig nagyon nem így van. "

Az beszél itt szánalomról, aki mindenkit lepontozott, ha nem az apple-t ajánlja..

"Nézzetek már meg pár videót iPhone 5 vs One X összehasonlításról youtube-on."

Mégis mit? A tegra 3 már nem mai darab. Nemám szeptemberben adták ki. Nézd a One X+-t. De elég mondanom 1 másik 200k-s androidos készüléket.. Nem feltétlen a One X-be kell belekötni.. Van ott még pár készülék is.. Azokkal miért nem jössz? Hm..?


"Egyszerűen jobb az iPhone, csak ezt nem tudjátok felfogni."

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD köszi, rég nevettem ilyen jót. :D


"Lehet, hogy 2 magos procija van"

de lehet, hogy f*s.. :) Ne a márkát nézd. Ha 1 azonos hardverű droidos készüléket néznél.. Hát, vannak nála jobbak. Körülbelül az Xperia T tudását éri el, mert az krait.


" Egyszerűen az Apple nem a parasztvakításra hajt "

Nem.. dehogy.. miaz a 250k amit kiadsz érte.. biztos, hogy nincs korlátozva, és lehetséges, hogy ez valamiféle isten számotokra, nem?


"mert a 4 magos androidos telefon úgy meg tud akadni mint a fene"

Mondta ezt valaki, aki még soha nem fogott a kezében nemhogy 4magos, de androidos telefont sem.. Hol akad..? Ismered te a Jelly Bean-t? Nem.. nem a jailbreak-ról beszélek, mert az az applef*s nem ér semmit jb nélkül.. de utána se. :D


"Az android sosem fogja kihasználni a 4 magot."

Jah, megint a tapasztalattal jössz. Érdekes, ha nem használja ki semmi, akkor miért is állítod azt, hogy akad?


"iPhone 5-ből az első hétvégén adtak el 5millió darabot, míg s3-ból összesen 20 milliót."

Ez most hogy jön az akadáshoz? Igen, és a többiben? Van az 30millió darab is. Érdekes, ha az ájfónfájvból 5millát adtak el, akkor 2naponta az állításod szerint már rég a kutyám is ájfónfájvot használna.


"Az androidos telók inkább a szegényebb országban kelendők, de Amerikában az emberek 80%-ának iPhone készüléke van, ott bizony nem használják az androidot, és úgy veszik az Apple termékeket, hogy az Apple nem nagyon reklámozza magát mert egyszerűen az emberek fogják reklámozni a telefont a minősége miatt."

Húdehosszúmondatotsikerültkreálnod. Igen, valószínűleg.. amúgy a 2nap alatti eladásszám nem csak amerikában volt. Vagyis sokkal több országban forgalmazták ezen a napon. Szvsz baromságokkal jössz itt h*lyegyerek. Nem is nagyon reklámozza magát.. csak a tv-ben láthatod naponta 123jkl21x a reklámukat. Jah, meg televan usa ájfónfájvos, meg apülös táblákkal. Fogják ám reklámozni.. Nem én kaptam a Note 2-m meg úgy, hogy vibrál a kijelző, és a készülék pár nap alatt kopik, lilafotókat sem csinálok, és egyszóval nem f/st vettem. Szóval a minősége miatt sem valami f|sza készülék. Amúgy az miért van, hogy az 5ből nem vettek annyit, mint a 4S-ből? Hm? Mert egyszerűen nem hozott szinte semmi változást a 4S óta.. Csak nemhd-s kijelzőt a 4"-on..

2012. dec. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

Az apples cuccok azért mennek 2 maggal mert k"rvára le van butítva az oprendszer. és még így sem meg jól mert valahányszor kezembe kaptam egy apple terméket adhatam is vissza, hogy megcsinálja az illető.

Az apple jó volt míg élt Steve Jobs. ENNYI.

Appleból mindent vennék csap telefont nem :D

2012. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
Ja és ezt nagyon birom jön a sok ember azzal hogy amerikában is ezt veszik :D jólvav utánozzátok csak amerikát :D
2012. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

#15

Amint látom hülyékkel nem éri meg vitatkozni. Láttam én már 2 magos droidos készüléket, helyben a földhöz csaptam volna, annyira kikészített az akadása.


"250k amit kiadsz érte" A minőséget meg kell fizetni, nem fogsz Adidas pulcsit venni 2000 forintért..


"nemhd-s kijelző" Tudod miért nem HD? Az emberi szem 326ppi felett nem fogja látni a pixeleket. Az One X 312ppi, míg az iPhone 4/4s/5 326ppi. Annyira felesleges lenne egy nagyobb felbontású kijelző, csak tudod az iPhone nem a parasztvakítással szerez magának vevőket.


Még visszább írtad, hogy nem fogtam a kezemben 4 magos androdios telefont. Igenis fogtam jellybean-es s3-at, és néhol megakadt a menüben, a böngészésben, etc. Amint látom te iPhone 5-öt nem fogtál még a kezedben. :)

2012. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

"Amint látom hülyékkel nem éri meg vitatkozni. Láttam én már 2 magos droidos készüléket, helyben a földhöz csaptam volna, annyira kikészített az akadása."

Igen, ezen én is gondolkoztam, hogy miért írok vissza neked.


"A minőséget meg kell fizetni, nem fogsz Adidas pulcsit venni 2000 forintért.."

Igen, és hol találom benne a minőséget? Kívül 1 kopásra alkalmas, és hajlamos cuccot kapok 250-ért, és még kapsz ezen az áron még pár hibát. De, lehet venni, csak tudni kell, hogy honnan.


"Tudod miért nem HD? Az emberi szem 326ppi felett nem fogja látni a pixeleket. Az One X 312ppi, míg az iPhone 4/4s/5 326ppi. Annyira felesleges lenne egy nagyobb felbontású kijelző, csak tudod az iPhone nem a parasztvakítással szerez magának vevőket. "

Jah, mert már teis a ppi-vel jössz. Ha nem nagyítóval használod, akkor 250ppi is bőven elég a hd kijelzőnél, viszont az már más kérdés, hogy mekkora területen kapsz 300ppi-t.. Mert bocsáss meg, de 4" az elég kicsi számomra. Elég lenne, ha nagyobb kijelzőt tennének bele.

Nem.. Pont ők nem olyan cég. Dehogy. Hogy is gondolhattam ezt róluk. Hm..

2012. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Sry, véletlen elküldtem..

Szóval:


"Még visszább írtad, hogy nem fogtam a kezemben 4 magos androdios telefont. Igenis fogtam jellybean-es s3-at, és néhol megakadt a menüben, a böngészésben, etc. Amint látom te iPhone 5-öt nem fogtál még a kezedben. :)"

Akkor az vagy televolt pakolva mindennel, de akkor is nagyon ritkán akad meg. Vagy épp akkor indította újra a launchert, esetleg 213jkl1 alkalmazás megvolt nyitva. Vagy nem S3-t fogtál. i5-öt megnyomkodtam, de hát.. nemhozott semmi olyat, ami miatt azt mondanám rá, hogy kell. De nem lehet, hogy 2 mag elég 1 főoldalhoz, 1 beállítás menühöz, és 1 notification bar-hoz? Mert azért a Samsungokon 1 kicsit komolyabb a felület, mint 3 dolog.

2012. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!