Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia U telefon jó döntés?

Sony Xperia U telefon jó döntés?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még okostelefonom, nem tudom milyen ez az operációs rendszer, ami rajta van. Fogalmam sincs, hogyan lehet bővíteni, honnan lehet ingyen dolgokat letölteni a telóra, vagy új op-rendszert rátenni? Tudtok segíteni?
2012. dec. 16. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Tökéletes telefon. Android van rajta, ami szerintem egy kezdőnek is tökéletesen jó lesz:) nekem is első okostelefonnak lett véve. Az egyetlen probléma a telefonnal, hogy 8 giga a belső tárhelye, ami nem bővíthető, és ebből is csak 5,5-öt enged használni. Bár nekem úgy látszik ezzel nem lesz gond, mert már rengeteg játék van rajta, meg zene, még is maradt 3,7 körül. Új oprendszert tudsz rátenni házilag. Bedugod gépbe és ki fogja írni, hogy van rá frissítés, aztán lépésről lépésre magyarázza, hogy mit csinálj, hogy frissíts. Nem fontos ezt megcsinálni, de érdemes, nekem jobban tetszik az új androiddal (ice cream sandwich), mint a korábbival. Ingyen dolgokat meg le lehet tölteni majd a play áruházon keresztül, ha bekapcsolod a wifit, az is elég egyszerű.:)

Nem utolsó sorban pedig a legjobb ár-érték arányú telefon, mivel 50ezerért bőven nem kapsz dualprocis telefont. Nagyon gyors, ami játékot letöltöttem rá, minden gond nélkül ment. Volt már rá példa (egyszer), hogy összezavarodott kicsit, de egy újraindítás meg is oldotta a problémát. Ami bajos egy kicsit a kamera, nem a legjobb minőségű, de szerintem ha nem profi fotókat akarsz csinálni vele, nem nagy gond:) én is elfényképezgetek vele itthon magamnak.

Remélem segítettem:)

2012. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tepefon nagyon jó, a többit elmondta az első.
2012. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

"Ami bajos egy kicsit a kamera, nem a legjobb minőségű"

Hasonló árkategóriában a legtöbb telefon csak 2 max 3,2megapixeles és VGA kamerás vagy QVGA viszont ez 5mp és 720p HD videókat tud rögzíteni.

2012. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul írtam, a képeket, amiket készít, azok nem a legjobb minőségűek:/ a színeket nem lövi be pontosan, vaku nélkül zajos ilyesmi. Tudom amúgy, hogy más telefonokban ilyen sincs ennyi pénzért:) de valahogy kicsit szebb képeket vártam:)
2012. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat, megnyugtattatok. ;) Remélem sikerül saját ínyemre formálni a telefont. Ami fontos, hogy wifizhessek rajta, nézhessem a híreket, időjárást, facebook-ot, ilyesmiket. Illetve jó sok zenét is rá akarok majd pakolni. ;) Ezek szerint van rajta tárhely bőven, ezzel se lesz gondom.

Mennyire karcolódik könnyen a képernyő és a borítás? Mióta használjátok? Ti tokban tartjátok? Vagy véditek valamivel?

2012. dec. 16. 19:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én 3 hete használom, nem karcolódott ennyi idő alatt, főleg, hogy tokban van.

[link]


egy hasonlóban, persze nem LV-s:D sima neves műbőr tok:) a fóliát sikerült elbaszni, amit kaptam hozzá, úgyhogy lehet rendelek majd kínából, párszáz forint úgy is, csak még lusta vagyok hozzá, meg nem is érzem szükségét

2012. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!