Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri e 100 Ft-ért okos...

Megéri e 100 Ft-ért okos (tapi) telefont venni?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy telefont lassan meg is van rá a pénz, de nem tudom megéri e megvenni.

4,3 hüvelykes,

Processzor típusa:1,5 GHz dual-core ARM Cortex-A9

RAM mérete: 1 GB

Szabadon felhasználható belső tárhely: 2 GB (programok)

11 GB (multimédia)

Memória bővíthetősége: microSDHC (32 GB-ig)

Platform: Android 4.0.4

Fő kamera: 12 megapixel, autofókusz, LED villanó, Exmor R BSI szenzor

Másodlagos kamera: 1,3 megapixel

Videófelvétel: 1080p

Alap akkumulátor: 1910 mAh-s lítium-ion

3,5 mm-es audio kimenet, microHDMI kimenet, IP57 por- és vízálló kialakítás, állapotjelző LED, asztali töltőállvány, duál mikrofonos aktív zajszűrés


a telefon neve: Sony Xperia Acro S

ára: kb. 112.000 Ft


[link]


ez lenne az első ilyen (tapi)telefonom és úgy gondoltam h nem vennék külön fényképezőt meg ilyenek.. hanem ezt a telefont (tudom hogy nem ér fel egy kamerával de a célnak megfelelő..)

azért ezt mert a telefonjaim közül (azaz 2 közül) sony ericcson és ezért maradnák a Sony nál


jó mert por és vízálló, dokkoló is van hozzá, 12 mp-es kamera, dadikált kamera gomb...

sony xperia S- is néztem de olvastam h az besárgult..., kisebb az akkumulátora

meg milyen fontos a telefonnál h vízálló, mert vannak azok a felső ajtócskák és én sokat hallgatok zenét sokat lenne nyitogatva... tudom h van ilyen bluetooth headset.. de az +10.000 Ft


ilyen sony-k érdekelnének én is néztem már de nem tudom h mi legyen

a pénz annyira nem akadály hanem az h megérné e megvenni annyi pénzért

apám lehet hogyha tudna trükközni kicsit 30.000 Ft-tal olcsóbb lenne :P szval csak 82.000 Ft lenne



2012. dec. 18. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Most mit mondjak?

Ha óhatatlanul szükséged van mindazon tudásra, ami abban van, akkor nincs kérdés.

Ha erősen szennyezett, nyirkos, nedves környezetben használod megint nincs kérdés.

Amúgy én is amikor "mindentudó" telefont választottam, meg tudtam magyarázni minden funkcióját, hogy miért jó.

Meg mennyire baba a GPS benne, meg az iránytű.

2 év elteltével utánagondolva fenti kettőt sohasem használtam, aztán még jónéhányat az elején "belaktam", működésre bírtam, aztán telt az idő, ma már rendkívül ritka esetben használom egy-egy képességét. Azt is csak azért, mert van benne, rájöttem meg lennék nélküle.

Drága volt (szerencsére nem esett le egyszer sem, nem sérült, de ha igen?), ma már rákérdezni sem érdemes mennyit ér...

A Te döntésed...

2012. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. 100 Ft.-ért megéri!!!!!! Én is kérek!!
2012. dec. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintem használnám a kamerát, a vízállóságot...

lehet h vízben is használnám,

memóriáját videókra, filmekre, zenékre...

nem félnék, hogy jaj beázik a telefon :S :D

2012. dec. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!