Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Rendeltetek már a t-mobil...

SOS! Rendeltetek már a t-mobile webshopjáról? Minden rendben volt? Megéri? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 19. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden oké, csak a garanciás jogaid változnak meg kissé, hiszen hiába mész a cuccod hibájával az ügyfélszolgálatra, elhajtanak vele, hiszen nem tőlük vetted.

A többi rendban.

2012. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szóval nincsen garancia?
2012. dec. 19. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Van.

Csak másképp.

Te adod postára hogy a szervíz megkapja.

2012. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem. hát ez megéri azért cserébe, hogy 5000-el olcsóbban megkapom a telefont:D
2012. dec. 19. 20:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmenyem: webshoprol rendeltem 20.an este, igy 21.en meg nem, de karacsony utan 27.en reggel 9korul mar hoztak is. Igaz elozetesen nem egyeztettem veluk es a csaj nem varta meg mig kibontom a csomagot osszeszerelem a telot stb de ebbol nem is lett baj. A kartya meg mar aktivalva volt, mivel a karacsonyi szunet alatt aktivalodott, egyebkent 3 nap lett volna. Szoval mindenkinek ajanlom:)
2013. jan. 29. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!