Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam egy IPhone 4-en vagy egy HTC 8S-en.

Körülbelül egy áron be tudom szerezni őket, de nem tudom melyik érné meg jobban.



2012. dec. 20. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Hardverük nagyon hasonló de a 8S jobb mert annak Dual-Core a procija.
2012. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
HTC
2012. dec. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
26%

szia !

Nekem iphone 4 van ! 3 gyermekes apuka vagyok , nagyon szerettem , hisz nagyon jó képeket csinálok vele ! Szerintem ezt vedd meg

2012. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
A htc sokkal jobb.
2012. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
A processzorjuk egyáltalán nem hasonló mivel a 2 mag rengeteget jelent . Szerintem a HTC jobban megéri , az Iphone t az SOHA nem az ár kategóriájával kel hasonlítgatni , mivel abba ő nem valami csúcs , főleg most nem amikor minden héten olcsó jobb telefonok jelennek meg .
2012. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy hasonló a procijuk? Én azt mondtam hogy a hardverük hasonló KIVÉVE a procit mert az Dual-Core.Szövegértelmezés 0.
2012. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az iPhone 5 az jobb mint a 4 de még azis elég drága és minek vegyen drágábban egy gyengébb telót mikor vehet jobbat olcsóbban.
2012. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
iPhone :)
2012. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha játékra kell akkor iPhone! Kb. már 2-3 éves a telefon de még mindig akadás mentesen mennek rajta a játékok.Ha megnézünk egy 3 éves androidos telefont hát...Lehet mondani ,hogy 2 magos processzoruk van de egészen más operációs rendszerről beszélünk.Ha vennél most egy iPhone 5-öt akkor kb 3-4 évre lelennél tudva telefon téren.Az android annyival jobb ,hogy könnyebben szerezheted meg a játékokat ingyen.Csak letöltöd és feltepíted.Ha iPhonera akarsz akkor sok mindent kell csinálni,hogy ne legyen garanciavesztés vele.Az iPhone legnagyobb hátránya az,hogy saját SIM kártyát használ szóval ha eladod akkor új SIM kártya kell.Szóval összeszegezve a dual core semmit számit az iOS ellen.
2012. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék windows telefont! Én iPhone-t vennék, bár azon belül ha csak 4-esre van pénzem, lehet, h 3GS-t, ha meg van pénzem, 4S-t. (5 nyivlán jobb, de fényévekkel drágább)
2012. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!