Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?

Melyik telefont vegyem?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam egy IPhone 4-en vagy egy HTC 8S-en.

Körülbelül egy áron be tudom szerezni őket, de nem tudom melyik érné meg jobban.



2012. dec. 20. 00:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9: Te most komolyan mirő' beszélsz? A Htc 8S nem androidos úgyhogy nem tudom miért hozod fel azt most arről senki nem beszélt, és amiért te akkora szifon fanboy vagy nem kell a szarabb telót ajánlani.Amiért te és a #10-es beveszik ezt a nagy marketingdumát és hypot a szifon körül nem biztos hogy ebben az esetben jobb.Ne röhögtess má hogy egy 1 magos teló jobban viszi a játékokat mint egy 2 magos.Ha nem értesz hozzá inkább ne szólj semmit.
2012. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És még hozzátenném hogy nagyon el vagy tájolva mert nem tom honnan veszed hogy a HTC 8S egy 3 éves androidos teló.Meghát 3 évvel ezelött nem nagyon voltak 2 magos telók talán 1-2.
2012. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző: Igazad van az android benéztem,bocsánat.


Nem arra értettem,hogy a 8S 3 éves telefon hanem arra ,hogy ha össze raknánk egy 3 éves telefont és az iPhone-t akkor látnánk a különbséget.Tavaly jöttek ki a dual-core-os telefonok de ha már megnézed quad-core-os is van.(Galaxy S3 pl.)Szóval a teljesítménye mindig változnak a telefonoknál kivéve az applenél mert ott kétévente adnak ki újat.


Ja és még valami:

Soha se volt iPhone-om csak egy Itouch 1G-m.Mindig androidos telefonom volt na meg Symbianos.Nem vagyok a fanboy-ja de ami az igazság az igazság

2012. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Multigod97 ***** válasza:
11. Válaszoló: Nem kéne senkinek beszlólnod gondolkodás nélkül. Lehet, hogy egy 3 éves teló, de játékra sokkal alkalmasabb, mint egyes androidos telók az optimalizáció miatt. Megint a magok száma a kérdés. Ugyanez van a S3 vs. i5-nél is és nem a magok száma a döntő, mert az iPhone leveri 2 maggal a 4 magos s3-mat (nem kell ellenkezni, mert ez tény, nézzetek meg egy benchmark tesztet). Szóval sem a gigahercek sem pedig s magok száma nem mérvadó itt.
2012. dec. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 dastan01 ***** válasza:
figyej iphone5 galaxy s3 nem sokkal let jobb spedd tesztje iphonak csak paranyival !!!!es anyival nem er többet 80 ft al mint a s3 ezert jobb valasztas s3!!3,4 evig meg mai vilagba kitartja meg a telefonját_!!!!!!
2012. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!