Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért pont android és hogy...

Miért pont android és hogy használjam?

Figyelt kérdés
Üdv! jövöhéten jön meg az 1 androidos telon (xperia mini) (NEM x10) hogy hasznljam meg ilyesmik "ismertes meg a rendszerel"
2012. dec. 22. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ,akkor még nem volt Androidos telefonod. Akkor elmondom. Az Android egy op. rendszer ,ami most már talán a leg híresebb. Nagy felhasználói szabadságot ad és irtó nagy élményt és kényelmet. Bár a szabadságot sokan cáfolják ,mert rendszergazdai jogolsultságaid csak Root után lesznek. Az Xperia mini egy nagyon jó telefon. Nekem is az lesz nemsokára ,most X10 Minim van. Én mindíg is Sony(Ericsson) os voltam. A telefon kezelését már neked kell majd kitapasztalnod ,mert elmagyarázni nem tudom. Ha bármi kérdésed van még ,akkor kérdezz privátban!
2012. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg olvasd el ezt.


[link]

2012. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mind 2 köszönöm egyébként 1. én is sony eric-es vagyok
2012. dec. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!