Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Kis-ről mit tudtok? Jó...

ZTE Kis-ről mit tudtok? Jó telefon, megéri az árát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Teszteket olvass róla sokminden kiderül. 30 ezer forint körül nem vészes, kezdő okostelónak jó :) Telefonálni, netezni tökáletes viszont nem egy világbajnok a hardvere és a kamerája de ha a hétköznapokban használod és nem levelezel, nyomkodod akkor jó választás lehet ezért az árért. Egy tipp viszont hogy nézz utána a Sony Tiponak az is hasonló árban van viszont újabb a rendszer rajta és a képe is szebb ami azért hétköznapokban sokat jelent szerintem bár méretben egy jó fél centivel kisebb :)
2012. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tipo csak a vodánál van, azt meg nem akarnám.. :)

De mindegy is, ma délután megrendeltem. Első okostelóm lesz valóban, és inkább csak netre, meg zenehallgatásra lesz.

19.990 forint a T-nél.

2012. dec. 26. 00:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm szépen!
2012. dec. 26. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:

OFF:

Én is megrendeltem :D

2012. dec. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!