Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S2 vélemények?...

Samsung Galaxy S2 vélemények? Miben jó és miben rossz ez a telefon? Véleményt kérnék.

Figyelt kérdés

Karácsonyra kaptam egy Samsung Galaxy S2-t.

A zenelejátszóm recseg, nem lehet hallgatni, szóval le kellett rá töltenem egyet Google Playről. A wifim sokszor lefagy, ha bekapcsolom, és a telefon pár percig nem csinál semmit, vagy néha kikapcsol.


Akinek van ilyen telefonja, mi a véleménye róla?

Jó/rossz bármi jöhet. :)


2012. dec. 25. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 éven keresztül volt ilyen készülékem, és semmi bajom nem volt vele. Főleg ilyen gondjai nem voltak.

A lejátszó recsegés lehet attól is, hogy rossz minőségű zenét hallgatsz. Így már én is jártam, és annyi volt, hogy leszedtem ugyanazt a számot jobb minőségben, és láss csodát, tökéletesen szólt. Aha, most pedig az app volt állítólag a rossz.. xd

Ha 4.0.3 van rajta, akkor is csak úgy fagyhat le, hogy beakad, és ez a 4.0.3-as android hibája. Nyugi, hamarosan itt a jellybean, és sokkal jobb lesz. Nekem azt a samus ics wifi fagyásos hibát nagyon ritkán csinálta. Amúgy hamarabb indíthatod újra a készüléket, mire megjavul magától az a hiba.

2012. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindig újraindítom, de a wifi minden nap szórakozik, szóval nem tudom, mi a baja. :|

A JB mivel lesz jobb vagy másabb a 4.0.3.-nál? :)

2012. dec. 25. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A kezelőfelülete ugyanaz lesz, mint a Galaxy S3-nak, és jópár újítást megkap az S3-ból, gyorsabb lesz, nem lesz szinte semmi gond vele. A kiszivárgott verzióval csak annyi baj volt, hogy gyorsan merült wifi közben, és néha a feloldáskor lefagyott pár másodpercre. De szinte mondhatni tökéletes volt az a rom.
2012. dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hogy lehet majd JB-re frissíteni?

És nem veszélyes, ha 'lecserélem' a 4.0.3.-at?

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek.. :')

2012. dec. 25. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Hivatalosan még nincs kint, de ha majd minden jól megy, akkor lehet, hogy OTA-n keresztül is, de KIES-en keresztül tuti lehet majd, ha gyárit akarsz. Szolgáltató függő a készülék? Mert attól is függ, hogy mikor érkezik meg.

Viszont ha nagyon akarod, akkor simán meglehet csinálni azt is, hogy odinon keresztül frissítesz, de akkor a garancia el fog veszni, amit viszont vissza lehet csinálni.

2012. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

T-mobilos vagyok.

Ha frissíteném, akkor kiesen keresztül, mert úgy tudom, az biztonságosabb.

2012. dec. 25. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
A kies 1 nagyon vacak program viszont azzal csak gyári t-s romot tehetsz fel és kb fél év múlva jön ki.. mire megcsinálják..
2012. dec. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem marad a 4.0.3. nekem jó ez is
2012. dec. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!