Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek, Apple Iphone 5-öt...

Mit vegyek, Apple Iphone 5-öt vagy ASUS Padphone 2-őt?

Figyelt kérdés

Karácson után összegyűlt annyi pénzem, hogy választhatnék közülük, de melyik legyen? - nem tudom eldönteni

Egy ember egy szavazat és lehetőleg INDOKKAL támasszátok alá.

Köszönöm!



2012. dec. 27. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Először azt döntsd el, hogy melyik OS-t akarod használni.Android vagy iOS.A kettő össze sem hasonlítható.

Egyébként veszélyes a kérdésed, mert könnyen fanháborút robbanhat itt ki.

Szvsz. azt dönsd el, hogy melyik os-t akarod használni, és akkor máris meglesz a befutó.

2012. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az IOS rendszer nagyon bejön nekem, de a Padphone újdonságai is, ezért nem tudok dönteni. Az androidot annyira nem szeretem az instabilitása miatt.
2012. dec. 27. 17:13
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha csak a korlátozottságot nézed, akkor ez lehet elég indok.

Figyelj, az Android 4.1 után már nagyon stabil. 1 fc-m sem volt a Galaxy Note 2-vel. A Jelly Bean-tól már elég korrekt a rendszer. A Padfone 2 1 tablet is egyben, és nem kell vele mókolni, hogy használható legyen. Elég szubjektív vélemény, szóval nem kötözködésképp írtam ezeket, csak én így látom. Használtam mindkét rendszert huzamosabb ideig, szóval tudom, hogy miről beszélek. Az iOS drága úgy alapból, ha akarod is használni, mert ott vannak az alkalmazások is, amik szinte mind fizetősek.

2012. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem akarok szidni sem, ha meg indokot mondok, akkor meg belém kötnek, majd mások kifejtik neked a véleményüket, de most nincs kedvem vitatkozni. Szóval Padphone
2012. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Multigod97 ***** válasza:
100%
A Padphone 2-nek nagyon jó specifikációja van, de az Androiddal annyit ér, mint egy sokkal gyengébb iPhone. Viszont a külseje nagyon nem szép szerintem. Szóval iPhone 5.
2012. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de mi bajod az androiddal? Mit ártott neked, hogy kb úgy nézz rá, mint 1 Symbian-ra? Szerintem eléggé valótlant állítasz.. De majd megmagyarázod.
2012. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyugalom, nem kell egymásnak esni, mindenkinek lehet saját véleménye. és hát azét azt tudni hogy egy IOS-hez képest az android azért zabálja a hardvert.
2012. dec. 27. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Én pont azért ajánlom inkább az Apple iPhone 5-t, kedves kérdező, amit leírtál utolsó hsz-nak.

Nekem 4S van, nagyon szeretem, ez előtt Android volt, nekem nem vált be! A 4s és az 5 között nincs sok különbség, leginkább ami észrevehető, az, hogy vékonyabb és nyúlt a kijelző mérete.

2012. dec. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Miért zabálná? Egy s2 Jelly Beannel tökéletesen, akadás mentesen fut. Tudom, mert tapasztaltam.

Nem akarok én senkinek nekiesni, de egyáltalán nem ismeri a rendszert azok alapján, amit leírt.

Egy 20ezres androidos készülék is jó annak, aki sima készülékről váltott okostelefonra, és nem tudja/nem érdekli, hogy mire is képes a készüléke.

Viszont ha már 200e ft-ot kiadok 1 telefonért, akkor én elvárnám azt, hogy arra is képes legyen, mint amit 50e ft-al olcsóbb társa is tud.

2012. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért zabálná, mert zabálja is.Ez tény, hogy a droid OS a leghardverigényesebb és alapjaiban véve is a leg optimalizálatlanabb OS a 3 nagy között jelenleg.

A JB meg csak azért nem rohasztja le az S2-t, illetve a hasonszőrű teljesítménnyel rendelkező telefonokat, mert ott a PB.Semmi másért nem csinálták a Project Butter-t, csak azért, hogy ha már a gyári kernelt késő alapjaiban átírni, legalább szoftveresen igyekezzen eltüntetni a microlaggot.

Ami jónak jó, csak ott szakadt le a pofámról a bőr, amikor a google i/o-n ezt az eyecandy-t úgy tüntették fel, mint a világmegváltó csodát.

Nem vagyok droid ellenes, én is zöld robotot használok jelenleg.Csak objektíven nézem a dolgokat.


Sorry az Offért.

2012. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!