Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 610 probléma. Mért nem...

Lumia 610 probléma. Mért nem telepít?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lumia 610-esem van. Mivel a barátnőm windows live accountjával volt belépve (és egyszerűen nem lehetett eltávolítani, mert az volt megadva elsődlegeskén) alaphelyzetbe kellett állítanom. Azelőtt minden rendben működött, a letöltéseim a piactérről egyszer sem akadtak meg... Most a letöltéseim 2-3%onként megakadnak, egyszerűen nem tudom feltelepíteni az appokat,amiket azelőtt használtam (mivel az alaphelyzetbe állításkor letörlődtek...) Mi lehet a baj? Segítséééég!!! :-(
2012. dec. 28. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a mobilnettel nincs baj, netezni tudok, csak a letöltések akadoznak
2012. dec. 28. 10:26
 2/3 K-roy23 válasza:

Próbáld meg újra tenni a rendszert alap helyzetbe.

Nővéremnek meg az volt a baja hogy semmit se tudott letölteni és a progik se működtek neki, de mióta újra tette semmi problémája nincs :)

Ezt úgy tudod megtenni hogy Beállítások-->Névjegy--> Telefon alaphelyzetbe állítása

Remélem segítettem

2012. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másodjára is megcsináltam..Semmi változás :-(
2012. dec. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!