Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a száraz kijelzővé...

Szerintetek a száraz kijelzővédő fóliát is vizesen módszer nem teszi tönkre a telefont?

Figyelt kérdés
Nem sikerült rendesen feltenni szárazon és olvastam neten a száraz fóliátis vizesen módszert (logout-on). De félek, hogy az belefolyna a kis résekbe, hangszóróba, és tönkretenné a mobilt. Szerintetek?
2012. dec. 28. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Ügyesen kell csinálni. Viszont nem is 2l vizet kell használni hozzá. Milyen telefonról van szó?

Milyen résekre gondolsz pontosan? A keretre?

2012. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Xperia u. Pl a hangszóróba, meg igen, a keretbe
2012. dec. 31. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A keretnél szerintem nincs semmi, ami miatt tönkremenne. Sokan így rakják rá a fóliát, mert nem profik, de valószínűleg nem járt senki úgy, ahogy elképzelted. A hangszóró kérdéses. Azzal lehet, hogy vigyázni kellene, mert ahogy a képeken látom, beljebb van a hangszóró helye, mint kéne. Bár nem hinném, hogy lenne baja, mert nem nagy mennyiségű vízről van szó.
2012. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Én technikám még egyszerübb.Fürdéskor jól gözöljünk be és utána mikor megtörölköztünk akkor jól tisztitsuk meg a telefon kijelzőjét az erre alkalmas törlőkendővel,majd huzzuk le a foliát és rakjuk rá a fóliát eggyik sarkától elkezdve.

Nincs benne semmi ördöngösség,mindössze annyi a titok,hogy párás levegőben nincs kosz mert a pára leköti a porszemeket,ezáltal nem fog felhólyagosodni a kijelző.

Nekem majdhogynem tökéletes lett.remélem tudtam segíteni. " Talán jó ez a módszer is.. :D

2012. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon:)
2012. dec. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!