Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a probléma? (Sony...

Mi lehet a probléma? (Sony telefon)

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy Sony XPeria P-t és imádom, nagyon meg vagyok vele elégedve. DE! Amint a gépre csatlakoztatom, a gépem fényképezőként ismeri fel. Aztán itt olvastam, hogy át kell állítani az usb kapcsolódási módot, de mikor én bemegyek a beállítások-xperia-kapcsolódás, stb.stb.-be, akkor nekem amikor le akarnám nyitni az usb kapcsolódási módokat, csak megmagyarázza, hogy miért médiaátviteli módban van.


Már próbáltam hosszabban, rövidebben nyomni. Ott van az a kis lefelé mutató nyilacska, hogy elvileg lehetne több közül választani, de én nagyon ügyetlen vagyok még.



Kérlek, segítsetek!



2012. dec. 29. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Alapból a telefon nem képes cserélhető lemezként kapcsolódni a géphez, csak médialejátszóként. Egy programmal, a következő újraindításig rávehető erre a telefon, root jog kell hozzá.

Milyen rendszered van a gépen? Így egyátalán nem tudsz fáljokat másolni?

2012. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egy öreg 9 éves nyavalyám van, win XP-vel rajta. Eddig anyu telefonjára tettem rá és onnan bluetooth-szal küldözgettem. És nem tudok. A gép egyszerűen fényképezőnek ismeri fel, a PC Comp. se akar csatlakozni hozzá és bár leszedni tudok róla, feltenni rá már egyáltalán nem enged.
2012. dec. 29. 19:14
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tudom, hogy nagyon buta kérdés ez most, de mi az a rootolás?
2012. dec. 29. 19:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Android verzio?
2012. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mi is az a root? Alapesetben a telefonunk Android operációs rendszerén korlátozott felhasználók vagyunk. A rootolás nem más, minthogy rendszergazda jogokkal rendelkező felhasználót csinálunk magunkból."

/Mobilarena fórum - Sony Xperia P/

Xp esetében sajnos nem tudok tippet adni a root-on kívül, mert nem ismerem a rendszert, pár éve már csak Windows7-et használok. De ha szeretnéd, a géped távvezérlésével keresek megoldást a problémára.

2012. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sony Pc companion program fent van a gépeden?


MSC módra kellene állítanod a telefonod a beállításoknál, ha a számítógépre dugod a telefonod.

2012. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19:40!

A telefon alapból csak MTP módot támogat, MSC-t nem.

2012. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

2.3.7-es android van rajta.


Nemsokára -hát fél éven belül - tervezzük, hogy kapok egy laptopot. Ott, ha van pl. bluetooth akkor azzal is megoldható volna a fájlcsere?

2012. dec. 29. 22:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Frissítsd android 4-re...
2012. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem írták, frissítsd a jelenlegi legfrisebb, 4.0.4-es rendszerre. XP alatt is megoldható volna a fájlcsere kábellel és akár wifi-n is. A Bluetooth használatáról tegyél le, órákba fog telni mire bármilyen nagyobb tartalom átmegy. Főleg, hogy Windows7 alatt kapásból megy kábelen, de én még összehoztam wifi-n is. Bluetooth is megy, de lassú mint ahogy írtam.
2012. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!