Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4s?

Samsung Galaxy S3 vagy Iphone 4s?

Figyelt kérdés

Telefonvásárlás előtt állok. Olyan telefont szeretnék ami igazán jó. Ezen a két telefonon gondolkozom.

Az iphone 4sben nagyon tetszik a menüje, az alkalmazásai, és hogy apple termék. Egy eléggé divat telefon,és minden komolyabb embernek szinte az van és még mindig azt mondják, hogy a legjobb telefon.

Az S3 -ban viszont a nagysága és a kinézete tetszik nagyon. Illetve elolvastam róla egy részletes jellemzőt és elvileg nagyon sokat tud. Viszont barátnőm is most vett és neki azért van mikor lassú és lefagy..gondolom mivel androidos, na meg samsung..

Nagy dilemma ez nekem , mert hosszabb időre szeretnék tényleg jó telefont venni, egyik sem 2 forint , kérlek segítsetek.


2012. dec. 30. 00:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Elkellene döntened hogy IOS vagy Android alapi készüléket szeretnél. Mind a két telefon nagyon jó, de nem ugyanaz. Én személy szerint a Samsungot venném mert nagyobb és gyorsabb és androidos ami ügye sokkal jobban testre szabhatóbb mint az iOS.
2012. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Természetesen S3!!!
2012. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok!! De akkor sokak el vannak tévedve, mert nekem eddig mindenki majdnem azt mondta, hogy az IOS sokkal gyorsabb mint az Androidos telefonok. Nekem most Galaxy Acem van, és azért félek megint samsungot venni ,mert az enyém állandóan lefagy, és lassú.
2012. dec. 30. 00:23
 4/31 Gugu Gabor ***** válasza:

Jelenleg S3 at használok eddig nincs rossz tapasztalatom vele.

IOS ről váltottam és nem bántam meg. Nem mondom hogy rossz az iphone de nekem jobban bejött az android

2012. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Az ace az azért fagy le mindig mert egy régi elavult technológiára épülő készülék
2012. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Nekem az iPhone sokkal jobban bejön.
2012. dec. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés szerintem.SIII a nyerő.De ha villogni akarsz a telóddal akkor természetesen iPhone 4s.(de gondolom azzal tisztában vagy hogy a többszörösét kérik el az iPhone-nak mint amennyit ér és tud)Az SIII sokkal jobban megéri.
2012. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
0%
Szerintem te ne vegyél ilyen telefonokat,mivel még visszaolvasni sem tudsz.kb 200 ilyen kérdés volt,amit neked ki is irt mikor ezt feltetted.200 kerdes,minimum 1000 válasz.előbb ezen gondolkodj!sok iq hiányos van ezen az oldalon.galaxy s3 iphone 4s iphone 5 mit vegyek.minden nap egy új hülye tesz fel ilyen kérdést.
2012. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 dastan01 ***** válasza:
mindaketö jo gép !egyikse tökéletes !
2012. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden normális hozzászólónak!

Kedves Attila Eng !! Képzeld el ,mielőtt felteszek egy kérdést, beütöm előbb a gyakorikerdesek keresőjébe, megadom a kulcsszavakat és elolvasgatom, mert intelligens vagyok. De drága szívem , tudod ez itt a GYAKORI KÉRDÉSEK, tudod amik gyakran előfordulnak, és azt a célt szolgálja az oldalt, hogy kérdéseket tegyünk fel. Gondoltam én is felteszem, máshogy tettem fel, és más válaszokat is kaptam, megtudtam új dolgokat. Úgyhogy mielőtt ítélkezel és a semmiért jártatod a szádat, inkább te gondolkodj egy picit.

Köszönöm még egyszer a többieknek, sokat segítettek! BUÉK:)))))

2012. dec. 30. 18:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!