Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti hogy döntenétek a helyemben...

Ti hogy döntenétek a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet,hogy telefont fogok vásárolni!

Három telefon tetszik!

ZTE Blade 3,Huawei Ascend G300,Telenor OneTouch S!

Közeli ismerősöm,aki a TELENORBAN dolgozik(menedzser/eladó..miegymás) a Huawei Ascend G300-at ajánlotta,bátyám a legujabb Android miatt a ZTE Blade 3-at!

Ma voltam megnézni telenorba,Huawei-t és a Telenor-osat lehetett csak megtekinteni..és nem tudok választani...mindegyik tetszik..ezért várok tapasztalatot olyantól akinek személy szerint van,vagy közeli ismerősének!Köszönöm



2013. jan. 3. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
community support miatt én ZTE mellett döntenék
2013. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez pont az a három gyártó, aminek a telefonjai nem valami megbízhatóak, minőségiek.

Zte- felejtsd el, Alcatel( Telenor OneTouch S) se jó.

Ezek közül még a legjobb a Huawei.

2013. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek közül a telenor ot S a legjobb hardveresen.

Nekem is ilyen van, sztem jó (a kamerát leszámítva, mert az sz@r)

2013. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Huawei Ascend G300 van és imádom. Könnyű kezelni, gyors, nem fagy le, megfogja még a leggyengébb wifit is, valamint nagyon szép képeket csinál. Már gyárilag Android ICS volt benne.

Ez az első androidos telefonom, így nincs összehasonlítási alapom, de nagyon meg vagyok elégedve. Én is a Huawei és a One Touch között gondolkodtam és nagyon örülök, hogy a Huawei mellett döntöttem.


Én tapasztalatból már nem "megbízható" és "megbízhatatlan" márkákra osztom az elektronikai cuccokat. Márkától függetlenül vannak mindenből jó és nem jó darabok. Ment már nekem megjavíthatatlanul tönkre "csúcs márkájú" Toshiba laptop és Kodak fényképezőgép is, van viszont ismeretlen nevű mp3 lejátszóm és olcsó "teszkós" nyomtatóm, amik évek óta kifogástalanul működnek.

Nem a márkától függ, hogy valami jó vagy nem, hanem attól, hogy éppen jól sikerült darabot fogsz-e ki vagy nem.


Sok sikert a választáshoz és bármelyik telefon mellet döntesz is, váltsa be a hozzá fűzött reményeidet :)

2013. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!