Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért merül gyorsan a telefono...

Miért merül gyorsan a telefonom (Samsung galaxy ace)?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben túl gyorsan lemerül. Netezéssel is rohadt gyorsan merül, de nem tudom, hogy miért. Eddig minden rendben volt vele, aztán az utóbbi 1-2 hónapban már alig bírja. Újra is raktam de nem használ. Cm 7.2 van rajta, de az már vagy egy éve :/
2013. jan. 8. 15:49
1 2
 11/17 anonim válasza:
Próbáld ki ezt: meny a beállításokba->Fiók és szinkronizálás-> És nyomd ki a háttéradatokat
2013. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Meg volt már az is :/ szerintem az akksival van valami, de másikkal meg nem tudom kipróbálni, a háttérben meg kinyomtam minden. Ma is 56% volt az akksi, 5 percre felléptem wifire, frissíteni egy app-ot erre lemet 19%-ra -.-
2013. jan. 10. 18:53
 13/17 anonim válasza:

akkor ezt még megpróbálhatod: Töltsd le Playről a Battery Calibration-t és töltsd fel a telódat 100%-ra majd indítsd el a programot és nyomj egy Battery Calibrationt és kész.

Ha ezek után is gyorsan merül akkor valószínű hogy az aksival van a gond :S

2013. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
rendben megpróbálom, ha ez sem használ akkor lecserélem a rom-ot és ha az sem válik be akkor bizony az akksival van a gond :/
2013. jan. 11. 16:55
 15/17 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám!Eddig csak naponta kellett töltenem a samsung galaxy minim,de tegnaptól már 3x4x.
2013. szept. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ezt a békát le kell nyelni mindenkinek egy darabig. Aki azt akarja hogy sokáig bírja az aksija, az ne vegyen okostelefont.

Nekem 2 óra netezéssel, 30 perc google térképpel (GPS) bírta ki a aksi. x8-am van még gingerdx 2.3.7 v0.29 rommal.

Galaxy ace-nek nagyobb a kijelzője.

Azt is megírhattad volna hogy mennyi idős a mobilod. De ált 1 éves használat után az aksi teljesítménye sokat romlik.

2013. dec. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Sziasztok, lehet nem ide tartozik, de hátha tud valaki segíteni. :(


Szóval a problémám a következő.. Samsung galaxy ace telefonom van 2013 májusában vettem, tehát még csak 1 éves múlt és mindig is hamar lemerült az akksija, mindig naponta legalább egyszer töltöttem.. de használtam.. egésznap neteztem.. stb.. viszont pár napja azt csinálja a telefon, hogy feltöltöm teljesen, nem telik el egy óra sem h levettem a töltőről és max 10 percet használom, de már ennyi idő alatt lemegy az első kis egység...aztán ugyanilyen tempóban a 2. és a 3-ig megy le maximum, mikor a következő történik; kiírja hogy csatlakoztassam a töltőt és abban a pillanatban a képernyő elsötétül, az akku totál üres és kikapcsol. Pár perc múlva, ha visszakapcsolom egy kis egység van az akksin és amint megnyitok valami alkalmazást újra üres akksi és kikapcsol. A kérdésem pedig az, hogy ez szerinted akkumulátor hiba, vagy valami a telefon "agyában" hibásodott meg? Köszi előre is. :)

2014. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!