Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szakértők, lenne pár...

Iphone szakértők, lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Iphone 4s-t és olvastam, hogy ez még 2-3 évig támogatott lesz. De mit jelent ez tulajdonképpen?? Másik kérdésem: hogyan tudnám az aksi kapacitását növelni? Hallottam, hogy ha úgy állítom be, hogy az alkalmazásokat rendesen bezárja, akkor az jobb az aksi szempontjából mert nem lesznek futó alkalmazások a háttérben. Hol tudom ezt beállítani? Mennyi az élettartama ezeknek a telefonoknak kb? Előfordulhat, hogy 2-3 év múlva eldobhatom?? És még valami, ha tudtok ajánljatok nekem légyszi jó és hasznos app-eket, de ha lehet azt is írjátok mellé, hogy mit tud...köszi!

2013. jan. 12. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az mit jelent hogy így se bírja? valami kiinduló pontot adhatnál és akkor holnapra megmondom hogy nekem mit ír ki ,ez 1 hónapos ugy hogy még friss
2013. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát, azt jelenti, hogy egy napot bír ki. De úgy, hogy nem nyomkodom egész nap. Tegnap pl. feltöltve indultam el otthonról, délelőtt vizsgáztam, tehát nem lógtam a telefonon (mondjuk annyi, hogy a vizsgán abból írtam ki az anyagot :D, tehát akkor kb. 20 percig használtam). Utána csak a buszon használtam zene hallgatásra (kb. egy órát), meg itthon neteztem rajta egy kicsit. De este már tölteni kellett volna. Nem volt kedvem, de az éjszakát még kibírta, úgyhogy reggel töltöttem fel. Ez így normális? Még egy kérdés, neked a battery doctor le van töltve? Van egy olyan a progiban, hogy accelerate. Azt írja, hogy a rendszer memória 95%-a foglalt, emiatt lassan fut. Ezt nem értem, 16 gb-os a telefonom, alig van rajta valami. Mit jelent ez? köszi!
2013. jan. 17. 10:52
 13/15 anonim válasza:

Egyéb kapcsolódó témákat találhatsz itt is:


[link]

2013. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na az tényleg érdekes mert én nyomkodom egésznap játszok is webezek stb...és ugy bírja másfél napot ráadásul ha 5%on van akkor még legalább 35 45 percet képes kilehelni magából. Az accelerate-nél kiirja ugye hogy mennyi memóriát használ de utána lehet optimizálni lefuttatja mikor belépsz és utána kiirja hogy accelerate now ott optimizálja. meg nem tudom hogy futnak e lakalmazásaid a háttérben (megnyomod kétszer a home gombot és ott kirakja mi fut ha tul sok program van használatba az ugye nincs bezárva tehát szivja le a cpu-t miközben csak megvan nyitva...) Ha ez a baj zárogasd be mindet. mondjuk ezt nem értem hogy 1 nap után behal miközben nem csinálsz olyan dolgot. alapjába véve az üzemideje ezeknek a telőknak 1.5 -2 nap de akkor gyűröd rendesen / Egy lehetőséget még probálj meg töltsd fel maxra de annyira maxra hogy ha 100 on van tölts rá még egy 5 10 percet. aztán huzd le és meritsd le csutkára annyira hogy az alma logó se jöjjön már be utána huzd fel megint és " elméletileg" a szoftver érzékeli hogy hoppá bírom én még tovább. de egyébként ha semmi sem segit hivd fel az iszervizt vagy az iDokit és kérdezz rá a problémára :)
2013. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jan. 18. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!