Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nos, lehet sokan kérdezték...

Nos, lehet sokan kérdezték már hogy mikor érkezik meg a Samsung Galaxy mini2-re a Jelly Bean 4.1.2? Én azért még 1x biztosan megkérdezném, és ha meg is érkezik, a telefonom fogja jelezni? És sok mindenben el fog e térni az alap rendszertől?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm
2013. jan. 12. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megérkezik.Ha rákötöd a gépre megtudod nézni hogy van-e szoftverfrissítés, ha van frissíted.
2013. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉS hogy nézem meg azon belül hogy belépek a Kies Airba (gondolom)?
2013. jan. 12. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha internetre felmész a telefonna, és be van állítva, hogy jelezzen, amint frissítés van, akár úgy is megtudhatod, mert ki fogja írni.

Aztán a KIES-el tudod frissíteni.

Én még csak az ICS-nél tartok, de az is sokkal jobb már a Ginger-nél./nem samsung telón/

Hétfőn jön az Advance-m, én is várom a frissítést, mint a Messiást.:)

2013. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem is Advance-m van és Én is szintén úgy várom már a JB-t mint a messiást! :) egy kérdés:

Ha jelzi a telefon, hogy megjött a frissítés, akkor Wifin keresztül megcsinálja a telefon? Vagy mindenképp fel kell dugni gépre? Kies vagy odin?

2013. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem wifin is megcsinálja, de biztosabb az USB.

Én is várom, Advance-re.:)

2013. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te bízol a Kies-ben? Hallottam sok embertől, hogy megfagyasztotta a telefont!
2013. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább a KIES, mint a Wifi, de mindjárt utánaolvasok egy kicsit, mivel, és hogy érdemes, majd írok.

Engem is érint, igaz, csak ma kapom az Advance-t, de addig nem nagyon akarok rátenni semmit, míg ki nem jön a JB.

Jó kis fórumok vannak ilyen témában, sok mindenre hamar meg lehet találni a választ, nem kell ide írkálni.:)/ezt nem rád értettem.:)/

Néhány emberke olyan buta dolgokat kérdez, komolyan, ide járok röhögni.

Számítógépen nőttek fel, de a Google-t nem ismerik, röhej.

Ott a "gyakori", minek fárasszák magukat, nem?.:)

2013. jan. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olvasgatok, olvasgatok.

Mindenki teszi fel az orosz verziót, és sírnak, hogy nem lehet visszatenni a GB-t.

KIES marad, de egyelőre még nézelődök, még nem jött ki a frissítés, nem is idegesítem magam vele.

2013. jan. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is olvastam fórumokat. A kies-töl félek, hogy lefagy, más hallottam pár embertől, mit szoltok ehhez, bocs h ide irkálok csak nem akarom egy új kérdéssel terhelni az oldalt, ha már témánál vagyunk..
2013. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!