Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 telefonom nem...

Alcatel OT 995 telefonom nem akart bekapcsolni. Az aksija majdnem tele volt. Megpóbáltam a hangerő fel + bekapcsoló gombot, de ígyse akart bekapcsolni. Egy felkiáltó jelet ad ki. Mit csináljak hogy müködjön?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
aksi ki be töltőre vele és úgy be kapcs ha nem sikerül felkiáltó jelet ha kirakja aksi ki be úgy be kapcs ha így sem szervíz
2013. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bergovecz válasza:

Üdv! Nekem is volt ilyen problémám és a következő művelet oldotta meg a problémát (addig még csak azt se látta amíg a gépre dugtam)


Szóval:


-Telefon kikapcsolása

-Akkumulátor kiszedése a telefonból

-USB Kábel gépbe és telefonba bedugása.

-Hangerő fel gomb nyomva tartása

-Benyomott gomb és bedugott usb kábel mellett akku behelyezése a készülékbe.


Ekkor bejön a gyári recovery menü amibe kell csinálni egy "wipe data/factory reset"-et és reboot.


Navigálni a hangerő gombokkal lehet, az elfogadás a home (házikó jel) gomb.

2013. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!