Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung galaxy acem, Tippek?

Figyelt kérdés
Hello! Van egy samsung galaxy acem, este lemerült, felraktam tölteni, rá fél orára megprobáltam bekapcsolni, de nem sikerült, hagytam tovább töltőn, és kiirt valami szöveget fehér betükkel, fekete háttérrel a bal felsö sarokba de nem tudom mi volt az:S Azóta se kapcsol be.Valaki nem tudja mi lehet a problémája? Akksit probáltam másikat bele de azzal sem volt jo:S

2013. jan. 13. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
download módba betudod tenni a telcsit?
2013. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lehet vele semmit csinálni, nem tudom mi az a download mod:/:S
2013. jan. 13. 15:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd szervizbe
2013. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az lesz, csak kiváncsi voltam valaki tud-e egyszerű megoldást, vagy felmérni hogy kb mekkora a hiba
2013. jan. 13. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:
én elküldtem az egyszerű módszert, de ha nem tudod mi az inkább szerviz
2013. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hogy lehet download módba rakni?
2013. jan. 13. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

S5830:

nyomd folyamatosan a „hangerő le” és a „Home” gombot, és ezzel egyidejűleg a „bekapcsoló” gombot 3mp-ig.

S5830i:

- Tartsd lenyomva a Hangerő fel, a hangerő le, és a Power gombot.

- elvileg be is jön a Download mód.

Mivel nem tudom neked melyik verzió van.

Ha ez bejön akkor valószínű nem akku vagy töltés problémás van.

Innen fel lehet tenni egy új gyári romot odinnal. De gondolom nem ismered így inkább nem próbálkozz.

2013. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akksit másikat raktam bele azzal se volt jo, ugyhogy gondolom nem akksi probléma, megprobálom a download modot, ment a zöld:)
2013. jan. 13. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!