Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Play vagy T800-as Alpha?

Trendkivuli kérdése:

Xperia Play vagy T800-as Alpha?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozok a kettő között mivel szeretném kihasználni a play adta szórakozási lehetőséget viszont 1 Ghz-es procit kicsit kevéslem. A T800-as ostyaáramkörös procija megbízhatóbb és jobban terhelhető is ,a fejlesztések S.Net-től folyamatosan jönnek rá ami a play-ről ugye már nem mondható el, ehhez még hozzájön hogy a készenléti ideje is jóval magasabb értéken van mint a playnek. Eddig egy T600-assal "szenvedtem" amit mérete és súlya miatt is ciki volt utcára vinni. Az Alpha használóktól szeretném-e megkérdezni hogy nem bánták meg és hogy nem bajlódtak-e sokat az átprogramozással? Előre is Köszönöm!

2013. jan. 14. 00:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csapj még a kerethez egy kicsit és ruházz be egy T1000-be (T-X-et már nem ajánlom, szerintem már túlárazott és erősen divatcucc). A poly-alloy kivitel gyakorlatilag száz százalékos védelmet nyújt, úgyhogy nyugodtan viheted magaddal túrázni, de még építkezések során se kell félteni. Arról nem is beszélve, hogy könnyebb és vékonyabb mint a T800. Igazi úriemberes kivitel, ráadásul könnyedén testre szabható.

Hardveresen hasonló a T800-hoz (picit több ram és a procit felhúzták), a szoftvere viszont egy verzióval frissebb. T800 frissítéséről meg a Skynet csak terel (pedig a hardver bőven elbírná).

Szóval ha csak a kettő közül kéne választani akkor inkább a T800, de szerintem a T1000 megéri azt a pár milla pluszt. Viszont se a T800, se a T1000 nem kapható szolgáltatóknál, úgyhogy szerintem ebay-en nézelődj körbe, mert itthon amúgy kicsit borsos áruk van (a presztízs, ugye).

2013. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!