Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit számít, hogy egy...

Mennyit számít, hogy egy telefon 256ezer, vay 16millió színárnalat mutatására képes?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a tipo csak 256ezret tud, egy nála sokkal gyengébb telefon pedig 16milliót....

2013. jan. 21. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kb semennyit, mert az emberi szem úgysem tudja megkülönböztetni a 16 millió színárnyalatot. :)
2013. jan. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszöm!!! :)
2013. jan. 21. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vakítás, egy 256 színes palettával is ugyanúgy használnád, talán észre se vennéd :)

És nem hiszem, hogy néhány ezer színnél sokkal többet eleve meg tudnál különböztetni (velem együtt)

2013. jan. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi szem kb 10 millió színt tud megkülönböztetni, szóval a 16 millió feleslegesen sok, a 256 ezer meg kevés, de azért az is elég jó tud lenni, max ha egymás mellé raksz egy másik telefont aminek több színt tud a kijelzője megjeleníteni akkor látnál különbséget.
2013. jan. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
azért én váltottam egy 256k-sról egy 16milliósra és bőven meglátszik a különbség, nagy baromság, hogy tök mindegy... ezerszer szebb, egy 16milliós szerintem, de persze kell hozzá egy jó felbontás is
2013. jan. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!