Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért drágább 1 Iphone 3gs...

Miért drágább 1 Iphone 3gs mint pl. : a zte blade 3 nál?

Figyelt kérdés
Az Iphone 3gs ben 600Mhz-es proci,256mb ram van,a memóriája nem bővíthető (a kijelzője nem tudom mekkora de 3,5"-nál nem nagyobb) a blade 3 ban viszont 4"-os kijelző,1Ghz-s proci és 512mb ram található valamint bővíthető memória.Ezek ellenére az Iphone majdnem egy 100-assal drágább.Ez miért van?
2013. jan. 23. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
mert túlárazott, mivel az alma gyártja
2013. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone megbízhatóbb, kevésbé akadozik és jobb a szoftvertámogatás.
2013. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert az iphone minőségi telefon. És azzal a "gyenege" hardverrel simán hoz olyan, teljesítményt mint a ZTE blade 3, mivel ez iOS és nem android. Mert míg az apple teljes mértékben optimizálni tudja a szoftvert az adott hardverre, mert nem add ki havonta 15 darab telefont, csak évente 1 -et. Az androidnál az optimizációt bika hardverrel próbálják(!) megoldani.

A zte ~35k. Te hol láttál iphone 3gs -t 135 ért? Ha annyi lenne, tényleg nem érné meg, de az iphone is ~35k körül van.

2013. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert "alma" másrészt a kijelzőn kívül szinte mindenben jobb is. ZTE telefonban hiába van bika hardver, ahogy az előző is írta, akkor sem lesz gyorsabb mert nincs jól optimalizálva. Legjobban az Androidnál talán a Sony (Ericsson) tud optimalizni, ZTE-t soha nem fogok venni, akármilyen hardvere is lesz a telefonnak. Ha Android akkor Sony, esetleg még felső kategóriás Samsungok, de a ZTE nálam egyből menne a kukába. Apple-nél nincsenek ilyen gondok, mivel évente csak egy telót dobnak piacra, viszont azt rendesen megcsinálják.Persze ennek is van hátránya, pl: kevés választék. De azt én is elismerem, hogy az összes Apple cucc bőven túl van árazva.
2013. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert az Iphonera jobban optimalizálják a szoftvereket, ezért nem fog semmi sem akadozni, és sok szoftver csak Iphonera van illetve jobban megvan írva mint androidra.


Olyan ez minthogy négy éve 150ezer forint volt a PCm, és 40 ezer a wiim, és pcn már minden játék akadozik évek óta vagy el sem indul, wiin meg még tavaly is király játékok jöttek akadozás nélkül (Xenoblade, zelda, project zero 2), pedig az is csak 700mhz, 100 mega ram, míg a számítógépem kétmagos többgigahertzes "csoda" több giga rammal.


(helyesbítek, mégsem olyan, a konzol a gyengébb hardverrel olcsóbb mint egy pc, míg az iphone drágább mint egy erősebb android)

2013. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!Amúgy még pár évvel ezelőtt még kb annyi volt 1 iphone.
2013. febr. 13. 19:04
 7/7 anonim válasza:
Nekem ZTE Blade 3-om van, hát srácok én a vásárlástól számított 3. hétre leamortizáltam annyira h a garanciálisan nem javították.. a képernyője a ZSEBEMBEN berepedt, a telenornál 30 ezret mondtak rá.. az alap android ami meg rajta volt egy 3-4 hónap után olyan szinten sz*r lett, hogy szerezni kellett rá egy fűzött romot.. Én nagyon megbántam ezt a ZTE vételt, a következő mobilom 90% hogy egy félig elfogyasztott alma lesz. Amúgy azért van mert az iOS sokkal megbízhatóbb és jobban optimalizált mint az android.
2013. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!