Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-ről vélemények?

Iphone 5-ről vélemények?

Figyelt kérdés
akinek van: megérte megvenni? jó? hol és mennyiért vettétek?

2013. jan. 24. 22:46
1 2
 1/15 bp1985 ***** válasza:
24%
Túlárazott divatcikk. Semmi több.
2013. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem éri megvenni, ugyan ennyiért jobb hardver-el rendelkező androidos telefont tudsz venni!
2013. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Túlárazott divatcikk azok szerint akiknek csak csorog a nyála utána. Magyar mentalitás lehúzni akiknek van, de törődni sem érdemes vele. UKban mindenki magasról lesz*rja ha a másiknak iPhoneja van. Mert miért ne legyen neki az ha azt akar???

Nagyon jo telefon. iPhone 3GS ről váltottam, szegényke már öregecske volt.

Asszonypajtástól kaptam karácsonyra, Apple.com/uk-ról. 599gbp, kb 210ezer Ft.

2013. jan. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 bp1985 ***** válasza:
6%
210-ért lényegesen jobb telefon van, sőt még pénzed is marad, illetve nem csorog utána a nyálam, mert akármikor meg tudnám venni, csak amire én használom, arra alkalmatlan teljes mértékben.
2013. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem gond az ára, nem rossz telefon. A hardver csak egy dolog, iOS alá nem kell erőmű.


Nem csak android létezik. Nem azért elterjedt mert a legjobb, hanem mert ingyen van a licensz.

Van még néhány oprendszer, nem csak droid meg iOS, jobbak is..


Mondjuk nem kapsz sokkal többet mint egy i4s-sel, ami lényegesen olcsóbb. Igaz ez is drága a tucattelefonokhoz képes, ez igaz.


Az anyagiakon múlik kizárólag. Van akinek nem a pap tetszik hanem a paplan :-)

2013. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

"csak amire én használom, arra alkalmatlan teljes mértékben."


És ezért divatcikk? Amire en használom arra teljes mértékben alkalmas. Na bumm

2013. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

jó TELEFON. Telefonálni, mailezni, netezni, SMS-ezni, stb lehet vele, ugyanakkor egy droid lényegesen olcsóbb, és lényegesen több lehetőséget kínál.


Nissan GTR vs Ferrari 458. Ez szerintem elmond mindent.

2013. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nézőpont kérdése. "Fiatal" koromban feszt buheráltam a telefonomat, ilyen jailbreak, olyan téma, 100 féle mod. Ugyan ez a windowsal is. Ma már azt akarom hogy működjön. És hibátlanul teszi a dolgát, a lehető legegyszerűbben
2013. jan. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
47%
Megérte megvenni, a lehető leggyorsabb telefon a piacon, és a legstabilabb op rendszerrel működik. Lehet hogy egyes androidos telefonoknak erősebb hardvere van, de az nem számít, az IOS-nél lényegesen kisebb hardver nagyobb teljesítményre képes mint az androidnál.
2013. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Multigod97 ***** válasza:
65%
Maga a telefon nem drága, sőt drágább, mint a többi telefon. Lehet azt is mondani, hogy jobb hardware-t kapsz egy olcsóbb mobiltól, ez szép és igaz, DE akármilyen hardware lehet, ha nem gyors. Ezzel azt akarom mondani, hogy az iPhone az optimalizáltság miatt gyorsabb a többi telefonnál, sőt az iOS fele annyi RAM-ot nem eszik, tehát sem a processzor, sem a RAM mennyiség mérvadó. A kamerája nagyon jó, de körül-belül minden csúcskészülékben 8MP-es kamera van egy-két kivétellel (de azoknak meg más hibádzik). A kijelzője az egyik legjobb, ugyan nem a legnagyobb ppi-ú, de a pixeleket nem látni, viszont a legszebb képet adja (színek, kontraszt stb.), ezt tapasztalatból mondom. Maga a telefon a 4S-hez és a több Androidoshoz képest pihe könnyű és elképesztően vékony. Egy kicsit karcolódik a széle, de a hátulja és az üveg (gorilla glass) egyáltalán nem. Összességében nagyon jó telefon, és egyben életérzés is (ez nem azt jelenti, hogy menőbb leszel tőle).
2013. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!