Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 620 vs Sony...

Nokia lumia 620 vs Sony xperia sola?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Wp8 vagy Android?

#Android #Sony #Nokia #windws phone 8
2013. jan. 27. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Sola.
2013. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És miért?
2013. jan. 27. 09:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert újabb, jobb a processzora és szerintem egyedi
2013. jan. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Azért nagyobb a procija mert a Amerika nem bír el kis procit lumia 3D. Jobb
2013. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a lumia.


Vedd meg mind a ketőt. Tölt le rájuk azonos mennyiségű appot, azonos méretben. Futtasd mindet a háttérben. És nézd meg melyik fog szaggatni. A wp vagy a droid?


Szerintem egyértelmű melyikkel lesznek idővel problémák...


Én a lumiára szavazok. Lehet hogy a szólában nagyobb a proci. De azért mert a bugos droidnak szüksége is van rá...


A wp-be is rakhatnának nagyobbat. De felesleges, a kettő magos 1 ghz simán kiszolgálja.

2013. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


De ha mégis a drid mellett döntenél. Akkor csak is sony. Azok vannak a legjobban optimalizálva...

2013. jan. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lumia 620-ban tudomásom szerint kevés ram van, és emiatt még az Angry Birds sem fut el.
2013. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
<Utána olvastam, valami másról írtam az előbb. Ez esetben szerintem is a Nokiát vedd.>
2013. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Otek ***** válasza:

A Lumia 610, melyben kevesebb a ram, de ez csak néhány program futtatása miatt akadály, amúgy rengetek jó progi fut rajta...

A Lumia 620 már WP8-at futtat, és a Nokia sok ingyenes alkalmazást ad hozzá, mint pl. a navigáció. Én a Lumiát választanám.

2013. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így igaz, elnézést mégegyszer. Szóval az én "szavazatom" is módosult a WP-re.


Viszont azt azért meg kell említeni, hogy nagyon jól optimalizál a Sony mostanában.

2013. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!