Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy s3 mini VS...

Samsung Galaxy s3 mini VS Samsung Galaxy Note összehasonlítás! Szerintetek melyiket éri meg megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nem értek a telefonokhoz, de a mostani már öreg és lassú, ezért lecserélném a fent felsorolt 2 mobil közül az egyikre. Tudnátok írni adatokat a mobilokról (gyereknyelven, hogy még én is megértsem :D) összehasonlításként? Akkumulátor időtartalma egy feltöltéssel, személyes tapasztalatok, gyorsaság, jobb kijelző stb,stb,stb :)

Köszönöm szépen előre is a válaszokat, mennek majd a kezecskék! :P


2013. jan. 27. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind2ő helyett vegyél inkább egy s2-őt.
2013. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Indoklást is, hogy szerinted miért azt! :)
2013. jan. 27. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A minitől jobb és olcsóbb a noteval meg kb egyforma a tudása csak elfér a zsebedben.
2013. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan már!14 éves vok és a mostani nadrágomba elfér simán bármelybe a note 2 meg a note 1 is igaz 1 sincs meg kimértem és kivágtam kartonból és lazánlazán elfér jól érzi magát a gatyámba.Amugy fogok venni egy note 2-t ami nagyon jó.Amugy kérdező note-ot ne vegyél mert sokan panaszkodnak,hogy hamar merül 2500 Mah-s az aksija a sima Notenak de azt mondják igy is hamar merül.A Note II-nek 3100 Mah-s es nagyon sok a pozitiv velemeny,hogy jol birja aktiv hasznalat kozbe 1 napot siman kibir. S3 mini,aval a pénzel tényleg jobb egy S2.S3 mininek 1500 Mah aksi es 1650 az S2-nek nem nagy kulonbseg de a tudason van a lenyeg s3 minin 5 Mp kamera s2-n 8 minin HD felvétel az S2-n Full HD na meg rengeteg kulonbseg sorolhatnam de ha van pénz akkor Note 2-t ajánlom.
2013. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!