Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális ha az új aksi...

Az normális ha az új aksi csak másfél napig bírja?

Figyelt kérdés
Első alkalommal lemerítettem teljesen,ahogy mondták,majd miután feltgltöttem,igaz,játszottam,neteztem rajt,de mégis csak másfél napot bírt.
2012. dec. 5. 09:28
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Sokat segítene ha elmondanád milyen telefonról van szó és milyen akkumulátorról, viszont az új okos telefonok között sajnos normális hogy max 1-2 napot bír.
2012. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nokia c6,és BL-4J aksi,de teljesen új..:/
2012. dec. 5. 10:23
 3/7 _Jessy_ ***** válasza:
Játszástól netezéstől normális, hogy ilyen hamar lemerül.
2012. dec. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezeket az aksikat már nem szabad teljesen lemeríteni...
2012. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell teljesen lemeríteni az akksikat első használatkor , mindig ugyanúgy kell tölteni.

15 éve még ezt kellett csinálni amikor Ni-Mh akkuk voltak és azóta kering ez a tévhit a köztudatban

2012. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor nincs baja az aksinak.

Én is úgy gondoltam h csak régen kellett lemeríteni teljesen,csak a nokiaboltban,ahol vettem, azt mondták,biztos nem nagyon értett hozzá:)

2012. dec. 5. 19:51
 7/7 anonim válasza:
... az enyém pedig fél napot SE bír ki... szal... veszek még1et ^.^
2013. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!