Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért alakult ki ez a "ha...

Miért alakult ki ez a "ha iPhoneom van, akkor menő vagyok" dolog?

Figyelt kérdés
Oké, hogy jó telefon meg drága, de annyi más jó és drága telefon van még rajta kívül. Osztálytársaim is iPhoneokkal menőznek és kérdezik tőlük, hogy "úú, iPhoneod van?" Most komolyan, miért ennyire menő ez?
2013. jan. 31. 19:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
na meg zsebpénzről még annyit, hogy inkább olyat vegyél belőle, mint cigit vagy piát...sokan azért nem értik, hogy a középosztály beli fiatalnak mért telik jobb ruhákra, jobb cuccokra..azért mert ha anyu is fizeti, de nem káros dolgokra költi.
2013. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Nyári munkából, és ösztöndíjból vettem.
2013. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én iPhonet használok mert én megtehetem! :) de látod ez az a kérdés ami magyaroszág miatt született meg! ha bármelyik nagyvárosba mész a világon mindenki leszarja mi van a zsebedben... ez csak itt divat még kongóba se téma!
2013. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én nem azért vettem iPhone-t mert menő akarok lenni,hanem azért mert jó telefon,és volt már vele tapasztalatom,mert a családba 5db ilyen készülék is van.
2013. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!