Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már Angliából...

Belur kérdése:

Valaki rendelt már Angliából telefont? Vélemények west union utalással nagyon necces rendelni előreutalással?

Figyelt kérdés
találtam egy embert aki olcsón adja angliába a telefont azt mondta személyesen nem lehet átvenni mert mondtam neki hogy barátom a héten kint van elmegy hoz és azt mondta csak postán küldenek személyes átvétel nincsen és hogy holnap utaljak előre west union utalással mint barátnak utalnám ki a pénzt de így akkor felveszi és rábírja fogni hogy csak adtam neki lóvét vagy kinek mi a véleménye erről? Valaki vett már angolból így telefont?

2013. jan. 31. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer, lassan szótagolva:

Külföldről bármit is csak amazonról vagy ebayről. 99,9%-os pozitív minősítésű eladótól, aki már lehetőleg valahol tízezer termék eladása körül jár. Nem egy éve regisztrált / alakult. Fizetés csak paypallal.


De ha te jobban tudod, vásárolj ott ahol akarsz, de akkor ne gyere ide sírni hogy SÜRGŐS, azonnal segítsetek, átvertek, mit csináljak...

2013. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Golan Trevize ***** válasza:

Hagyjátok, úgysem fogja elhinni, hogy az összes ilyen, az mind átverés.

Bebizonyítjátok itt 25 hirdetésről, hogy kamu, akkor a 26.-kal fogja magát átveretni...

Azt sem képes megérteni, hogy WU-nal nem vásárolunk.

2013. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem fizettem nem utaltam semmit most úgyis mennem kell jövőhéten pár napra Londonba egyik ismerőshöz esetleg valaki tud ott valami jó boltot ahol tudok viszonylag baráti áron személyesen venni független telefont HTC vagy Samsung esetleg mert akkor ameddig ott vagyok elmegyek személyesen
2013. febr. 2. 09:08
 14/15 anonim ***** válasza:

Tedd azt. Aztán ha garanciális gondja lesz, utazz ki újra, add le javításra, ha kész, menj érte. Ha esetleg itthon magyaríttatod, akkor a garancia is ugrott.... ügyes.

Ez a lóf*szért történő házhoz menés tipikus esete lesz, sok sikert!

2013. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Így is úgyis ki kell utaznom csak gondoltam ha már úgyis kint leszek valahol hátha lehet olcsóbban venni mint nálunk ez a 180 ezres árak a szolgáltatóknál
2013. febr. 2. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!