Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone clone-nak mi értelme...

MikeB kérdése:

Az iPhone clone-nak mi értelme va?

Figyelt kérdés
Nekem erről az a vélemények, hogy akinek nincs eredetire pénze, az vagy gyűjtse rá össze, vagy akkor ne vegyen. Ha valaki azt gondolja, hogy egy újgazdag p*cs vagyok, annak mondom, hogy nem vagyok.
2013. febr. 1. 15:35
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:
76%
Valakinek gondolom más a véleménye. :)
2013. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A klónnal is lehet villogni amig nem néznek bele a menüjébe,úgyhogy a célnak megfelel.
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
annak aki villogni akar vele..
2013. febr. 1. 15:47
 4/13 Osynho ***** válasza:
19%

Rohadtul gáz, ha valaki a telójával villog. Nagyon sekélyes dolog.


Viszont van, aki egyszerűen sajnál egy használt autó árát adni egy telefonért, amit nem is használ ki. Viszont teszik neki az iPhone dizájnja, szereti az android testre szabhatóságát, nem szeretne itunes-szal szopni, szeretné, ha széles körben kompatibilis lenne a készüléke (micro sd, micro usb, hdmi, stb).

2013. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Melyik iphone klónban van android?
2013. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Osynho ***** válasza:
0%
Gyak az összesben. :D
2013. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyikben sem.

[link]

2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, csak az a gond, hogy a klónok nagy részén nem Android van, hanem egy így-úgy átrajzolt MTK szutyok,ami jó ha a Javás dolgokat kezeli, mellé tolva a legalja használhatatlan rezisztív kijelzővel, amihez véső és kalapács nélkül hozzáérni sem érdemes, és a dobozon hirdetett 64 Gigabyte tárhely a gyakorlatban 64 Megabyte.

Nincs az a dizájn ami kompenzál egy használhatatlan készülékért.

Akkor már inkább fogok egy kartonlapot és filctollal rajzolok rá iPhone-t.

Amúgy kérdező: az értelme az, hogy valaki hazugságokkal, legolcsóbb anyaggal és más dicsőségével valamennyi pénzt sajtoljon ki a hozzánemértőkből.

2013. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Osynho ***** válasza:
50%

Valóban? Egyikben sincs?


Akkor gondolom ezek sem léteznek:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Egy rövidke google keresés:


[link]


[link]


Nem baj, ha nem vagy tájékozott a témában, csak akkor nem kell így kardoskodnod a nem létező igazad mellett. ;-)

2013. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam a linket, hát..köszi, most már tudok róla eleget..:D a kartonpapíros dolog meg tényleg jó :D
2013. febr. 1. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!