Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni ipod 4 et?

Megéri megvenni ipod 4 et?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni 1 et újonnan 45 ezer forintért 8g-set. többnyire csak játszanék rajta, facebook, youtub stb...

És tapasztalatokat várok véleményeket.



2013. febr. 2. 17:45
 1/4 A kérdező kommentje:
(véletlen írtam a telefonokhoz, tudom h nem az)
2013. febr. 2. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a 8 gb kevés, nekem i4-em van, 16 gb-os, és azon is épp, hogy van szabad 4 gb-om(persze használattól függ). másik meg a hátlapja, ami rettenetesen karcolódik, tok az ajánlott, egyébként ha csak erre kell, akkor megveheted.
2013. febr. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen valóban kevésnek tűnik a 8g még gondolkodom a 16g... köszönöm válaszodat
2013. febr. 2. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy 3G nincs benne, így facebook/youtube meg minden csak wifi-ről megy, ha meg otthon vagy akkor már jobb a gépen csinálni ezt.
2013. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!