Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van csak olyan érzésem...

Nekem van csak olyan érzésem hogy a mostani telefonokban nincsen semmi változatosság, újdonság?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert most akárhogy is nézzük nem sok különbség van a telefonok között mostanság.Bármilyen telefont veszel szinte mindegyik androidos vagy esetleg Windows Phone-os (de többségbe szerintem androidos) és most hiába veszek meg például 90.000 Ft-ért egy telefont annyi a különbség hogy picit máshogy néz ki, meg jobb a kamerája kb. és ennyi, talán annyi hogy majd megkapja a legújabb szoftver frissítést. Régen mindig volt változatosság,a telefonoknak egyedi külsejük volt,és még a szoftverben is szinte mindig volt valami változás, mint a régi zárt operációs rendszerű Sony Ericssonokban is. Például nagy különbség volt egy Sony Ericsson W300 és egy W715 között még szoftverileg is! Most mi van? Megveszed a telefont, talán nagyobb a kijelzője és mondjuk le vannak kerekítve a sarkai a telefonnak(vagy ép ellenkezőleg).Rá van rakva egy Android vagy egy Windows Phone és kész.Talán annyi hogy ha olcsóbbat veszel akkor egy régebbi verziójú rendszert kapsz meg rá ami lényegében ugyanazt nyújtja szinte amit az új, de ahogy néztem már szinte mindegyiken virít a 4.0-ás android.

2013. febr. 4. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyébként a Samsung nagy erőket fektet a hajlítható, nyújtható kijelzők fejlesztésébe.

http://www.youtube.com/watch?v=p3a9WrfzZOM

Első sorban csak a törékenység ellen építik be a telefonokban hagyományos módon, de idővel lehetséges, hogy elterjednek a hajlított vagy hajlítható kijelzős telefonok is.

2013. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!