Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony Xperia J és az Lg L3...

A Sony Xperia J és az Lg L3 okostelefonok nagyon tetszenek. A kettő közül viszont nem tudom melyiket válasszam. Szerintetek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
tisztában vagyok az árkülönbségekkel, az nem is lényeg... csak melyik lehetne tartósabb, melyik "tud többet" bocs a hülye megfogalmazásért...előre is köszi!!!
2013. febr. 8. 18:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

telefonálni fogsz nem? mindegy. ha facebookozni meg netezni akarsz vegyél tabletet b*szki.


de ez ár alatt kapsz egy Xperia Tipo-t, melyen az egyik legjobb android van, vagy egy Samsung Galaxy Mini 1-et vagy 2-őt, amik tartósak, és nagyon jók, vagy Sony Xperia U-t, T-t és P-t, amik megint csak jók.


a J áráért kapsz egy Xperia Gót. vedd azt.


de ha már ezek közül akkor a J. Xperia megbízhatóbb az lg-nél.

2013. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :D tehát most felsoroltad a létező összes sony-t és most jól megzavartál :D az jött le, hogy a sony xperia j a lehető legszarabb sony? :D
2013. febr. 12. 08:41
 13/15 anonim válasza:
Attól függ mire szeretnéd használni.Én nem használom annyira játékra(csak 1-2 2D-set töltöttem).Netezésre jó.És ennek a legjobb az akkuja
2013. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

11es vagyok.

Nem soroltam fel mindet :) Ott a Miro az Ion a Neon, a Z, a Sola, Ray meg minden. :)

és nem a J a legszarabb. csak annak árából van amit kétszer is megvehetsz. :)

2013. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A 2 közül az Xperia J.Lehet,hogy én is azt fogom venni,mert nagyon szép,de a strapabíró Sony Xperia Go is tetszik nekem,de sajnos nincs rajta előlapi kamera,nem tudom hogy miért,mivel az elődjén,a Sony Ericsson Xperia Active-on van.
2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!