Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace mobiltelefo...

Samsung Galaxy Ace mobiltelefonról valakinek valami véleménye, hogy le lesz-e akciózva az idei ballagás idején (Május körül)? Esetleg tapasztalatokat is kérnék, ha valakinek ilyen telefonja van/volt, és hogy jó-e a márka?

Figyelt kérdés
Mert Galaxy Ace típusú telefont kérek ballagásra. Szerintetek jó döntés? Megéri? Szép ajándék ballagásra? Ti örülnétek neki? Köszönöm előre is

2013. febr. 9. 09:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
nagyon elavult és gyenge teló...
2013. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Kérj inkább alcatel one touch s készüléket!

Árban ugyanannyi,külsőre hasonlít,és sokkal nagyobb tudású,gyorsabb készülék :)

2013. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
köszi. majd még szétnézek. csak több barátnőmnek is galaxy ace-ja van, és nagyon megtetszett és már régóta tetszik. leginkább fényképezésre, és játékokra alkalmazásokra használnám (android). meg ahogy észrevettem nagyonkönnyen kezelhető, kézben kényelmesen is elfér. meg sok simerősömnek galaxyja van (akár mini, s, s3, és szitne mindegyik ugyanúgy kezelhető) van ismerősöm akinek alcatel-ja van, azt a telót még annyira nem ismerem, de akkor megnézem! :) még egyszer köszi
2013. febr. 9. 10:09
 4/29 anonim ***** válasza:
Azért egy Ace-t egy S3-mal ne hasonlíts össze xD Szépnek szép csak kár hogy használhatatlan.Nem tesz eleget a mai színvonalnak.Inkább egy Samsung Galaxy Ace 2 vagy Sony Xperia U.Vagy ha találsz valami nagy akciót akkor S3 mini.
2013. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
nem összehasonlitottam, csak mondtam hogy belülről ugyanolyan könnyű a kezelése xd
2013. febr. 9. 18:33
 6/29 anonim ***** válasza:

Az s3 mini,jó meg szép,de enyhén túl árazott...

Egy marketing fogást csináltak avval,hogy ez a neve,és,hogy külsőre egyeznek.Belsőre messze nem olyan jó mint az s3.

Én kicsit lentebbi kategóriába áraztam volna be,azért ilyen drága mert az s3 nevete viseli.

2013. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
68%
Nekem Ace-m van, nagyon szeretem. Nem csúcskategóriás gép, de megbízható, jó minőségű gép, nem mint egy-egy okosabbnak hirdetett tákolmány. Nyugodtan kérj Ace-t, ha akciósan találsz, szerintem legalább 5-6 évig hű társ lesz.
2013. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%

Nem kezditek már unni ezt az ace sztárolást?


Majd 2.5 éves konstrukció és baxott drága ma is.

Ennyiért már 2 magos telókat kapni ma már.


Nagyon jól működik az a samsung marketing, galaxy néven bármit el lehet adni, a sok h.lye meg meg is veszi, sőt sokan orrba-szájba tukmálják másokra...

2013. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

köszi..

17:09-es ! köszönöm véleményedet, neked mióta van? jó, rossz tapasztalataid? minden játék megy rajta? pl. sky jump... pou, stb..

2013. febr. 11. 18:00
 10/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


Mielőtt elájulsz egy váalsztól, nézd meg az adott válaszoló hasznos válaszainak arányát is.


Az ace amit venni akarsz már egy 2.5 éves konstrukció.

Játszani akarsz akkor vegyél egy Xperia U-t...

2013. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!